PAKIET WSPARCIA EMS – WIĘCEJ O ACTICARE 360°

Pełny pakiet wsparcia dla Twojego studia

Jesteśmy głęboko zaangażowani w rozwój rynku EMS, tworząc rozwiązania, które zawsze stawiają nas o krok przed konkurencją.

Właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkow pakiet wsparcia biznesowego tylko dla klientów XBody, aby wesprzeć i pomóc im w rozwoju własnego studia EMS.

Nazwaliśmy nasz system wsparcia „XBody ActiCare 360”, ponieważ troszczymy się o Twój sukces w aktywny sposób i oferujemy pełne spektrum pomocnych funkcji w najważniejszych obszarach funkcjonowania studia EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/acticare-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/acticare-2.png
ActiCare 360 – Pełne wsparcie w funkcjonowaniu studia EMS

„Poprzez ActiCare 360 pomagamy Twojemu studiu dostarczając gotowe do użycia materiały marketingowe, filmy szkoleniowe i praktyczne, poparte wziętymi z życia przykładami wskazówki jak zbudować odnoszące sukcesy studio EMS.

„Zapewniamy, treningi, szkolenia i wytyczne dotyczące każdego kluczowego etapu rozwoju studia EMS – od fazy przygotowań i wielkiego otwarcia, do zdobycia pierwszych 100 klientów i efektywnego prowadzenia studia każdego dnia.

Otwarcie studia EMS nie będzie już więcej podlegać metodzie „prób i błędów”. Zebraliśmy potrzebne dane, zdobyliśmy doświadczenie i dzielimy się zdobytą wiedzą z naszymi partnerami.

Pełne wsparcie na Twojej drodze do sukcesu

XBody Acticare 360 jest naszym najnowszym rozwiązaniem, mającym za zadanie pomóc naszym partnerom z powodzeniem otworzyć własne studio EMS oraz wznieść istniejące na nowy, wyższy poziom.

Poprzez Acticare 360 oferujemy pełny zakres pomocnych treningów, filmów wideo i wytycznych dotyczących najważniejszych obszarów działania studia EMS. Zapewniamy indywidualne konsultacje biznesowe, różnorodne wskazówki biznesowe (layouty studia, projekty, marketing, selekcja i szkolenie personelu, funkcjonowanie studia), pełny dostęp do naszej wyjątkowej bazy danych materiałów marketingowych, oraz spersonalizowane wsparcie techniczne i serwis. Wszystko to zdołaliśmy zawrzeć w jeden innowacyjny i pełen praktycznego wsparcia pakiet.

Acticare 360 dostarcza kompleksowe wsparcie we wszystkich nurtujących Cię aspektach związanych z prowadzeniem studia EMS towarzysząc Ci przez wszystkie kluczowe etapy jego rozwoju w drodze do osiągnięcia pełnego sukcesu: od momentu otwarcia własnego studia do przeniesienia jego funkcjonowania i rentowności na nowy, wyższy poziom.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/acticare-3.png

POPROWADŹ SWOJE STUDIO DO SUKCESU PRZY POMOCY XBODY ACTICARE 360°

Pomożemy Ci przejść przez wszystkie najważniejsze
etapy w drodze do sukcesu

Otwarcie własnego studia – Jak założyć własne studio EMS?
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/consultation.png
INDYWIDUALNE KONSULTACJE BIZNESOWE

Skonsultuj się z naszymi doświadczonym fachowcami jeśli jesteś zainteresowany otwarciem własnego studia lub dodaniem EMS do swojego portfolio usług. Doradzimy odnośnie dobor odpowiedniego modelu biznesowego tak aby był dostosowany do Twoich potrzeb biznesowych, przedyskutujemy z Tobą Twój biznes plan, opcje treningowe oraz przekażemy jak wdrozyć najlepsze praktyki i uzyskać możliwy zwrot z inwestycji..

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/guide.png
PROJEKT STUDIA I WSKAZÓWKI ODNOŚNIE WYSTROJU WNĘTRZA

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i informacjach zwrotnych od odnoszących sukces studiów z całego świata, utworzyliśmy kompleksowy przewodnik dotyczący podstawowych niezbędnych wymagań oraz opcjonalnych rozwiązań w Twoim studiu. Dodatkowo dostarczymy Ci model projektu studia, skrypt kontaktu z klientem, gotowe modele treningów personalnych i wiele więcej!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/assets.png
DOSTĘP DO MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH XBODY

Zaloguj się do naszego portalu Portalu Partnerskiego i uzyskaj dostęp do setek zdjęć, logo i obrazków, które możesz użyć do dekoracji studia lub stworzenia własnych reklam oraz swojej strony WWW.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/guide.png
DOBÓR PERSONELU I WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SZKOLENIA

Przygotowaliśmy zestaw optymalnych parametrów, które sprawią, że kierownik studia lub trener staną się częścią składową Twojego sukcesu oraz porad, jak wybierać pracowników Oprócz tego otrzymasz od nas zestaw informacji o dostępności kursów szkoleniowych dla Twoich pracowników w naszym Instytucie Trenera EMS. Wszystko po to, aby Twoje studio działało jak najlepiej i najefektywniej.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8681.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/First-100-Clients-Guide-e1528285989472.png
„JAK UZYSKAĆ MOICH PIERWSZYCH 100 KLIENTÓW?” WSKAZÓWKI MARKETINGOWE

Wiemy, jak ważne jest zdobycie nowych klientów, którzy będą powracać do Twojego studia. Nasze wytyczne dotyczące sposobu promowania studia, jego reklamowania, przydatności rodzajów wzajemnej promocji oraz analiza przypadków działań marketingowych odnoszących sukces studiów, pomogą Ci w założeniu i rozwoju własnego studia w jak najbardziej efektywny sposób.

Prowadzenie własnego studia – Jak skutecznie kierować własnym studiem?

INSTRUKCJA DZIAŁANIA STUDIA

Wypracowaliśmy dla studiów procedury profesjonalnego działania, aby klienci doświadczali treningów na najwyższym poziomie i aby prowadzenie studia przebiegało gładko, bezpiecznie, sprawnie i efektywnie przy osiąganiu najbardziej optymalnych wyników biznesowych. Nasza instrukcja dostarcza również informacji, jak organizować pierwszą sesję treningową dla nowych klientów, jej przebieg i harmonogram oraz jak zdobyć stałych klientów. Pokażemy Ci jak wprowadzić trening grupowy, jak postępować z klientami i personelem oraz jak korzystać ze sprzętu aby studio się rozwijało, a Twój obrót stale się zwiększał.

Wsparcie techniczne i serwis

XBody zwraca szczególną uwagę przy wyborze właściwych partnerów serwisowych w każdym z krajów, w którym sprzedajemy nasze produkty. Podlegają oni szczegółowym szkoleniom, aby zapewnić Ci taki sam wysoki standard usług serwisowych niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz. W zależności od Twoich potrzeb możesz być obsłużony lokalnie przez naszych partnerów serwisowych, na odległość przez nasz dział obsługi technicznej lub bezpośrednio przez naszą centralę. Naszym celem jest zapewnienie naszym partnerom usprawnionego procesu serwisowego, w którym każdy problem podlega indywidualnej ewaluacji i w zależności od jego pilności oraz złożoności jest rozpatrywany w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. W momencie zgłoszenia problemu otrzymuje on własny numer śledzenia, co umożliwia Ci nadzorowanie całego procesu jego rozwiązywania.

XBODY ONLINE – SYSTEM MONITOROWANIA I KONTROLOWANIA

Nasz internetowy system XBODY ONLINE to wyjątkowe oprogramowanie do monitorowania i kontrolowania własnego studia EMS. Zarządzaj wygodnie wszystkimi informacjami dotyczącymi Twojego studia z dowolnego miejsca na Ziemii. Zsynchronizuj wszystkie swoje urządzenia firmy XBody z naszym systemem online aby uzyskać łatwy dostęp do danych z własnego studia.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8800.jpg

FUNKCJE ONLINE XBODY

Dowiedz się więcej o naszym serwisie online, aby śledzić wszystko, co dzieje się w Twoim studio.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-turnover.png

Monitoruj własne studio

Monitoruj działanie studia, dane finansowe, porównuj harmonogram klientów z pracą trenerów i wykorzystaniem urządzeń, aby wykryć wszystkie nieprawidłowości oraz skutecznie rozplanować dalszy rozwój.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-online-appointment.png

Zaplanuj swój czas

Korzystając z XBody Online możesz zarządzać godzinami otwarcia i pracy studia, harmonogramami pracy Twoich trenerów, kontrolować online pracę urządzeń oraz w łatwy sposób zautomatyzować uaktualnienie ich oprogramowania.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/2-trainers.png

Platforma dla klientów

XBody Online oferuje Twoim klientom możliwość rezerwowania przez internet sesji treningowych, co usprawnia ich ustalanie, jest bardziej wygodne dla klientów, oraz przede wszystkim czyni harmonogram bardziej dokładnym.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-trainer.png

Profile klientów i monitorowanie ich postępów

Twoi klienci mogą skorzystać dostępu do naszej platformy aby wyznaczyć sobie cele, śledzić swoje postępy treningowe oraz dowiedzieć się o nowych promocjach. W ten sposób możesz dłużej wpływać na ich motywacje, zaangażowanie oraz lojalność.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-develop.png

Planuj prawidłowo, działaj łatwo

Ustal harmonogram pracy trenerów, wszelkie niezbędne parametry finansowe i zapewnij sobie bezproblemowe działanie studia.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-on-the-go.png

Bieżący dostęp do informacji o swoim studiu

Działać z nami masz zdalny dostęp do informacji o swoim studiu z każdego miejsca na Ziemii, bez względu na rodzaj urządzenia (komputer, tablet, telefon) z którego korzystasz.

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png


    Wyślij kopię do siebie