POMOŻEMY CI ODNIEŚĆ SUKCES

Nie tylko sprzedajemy urządzenia, ale również pomagamy naszym partnerom w zakresie doradztwa biznesowego, najlepszych praktyk oraz innych usług. Sprawdź nasze najbardziej popularne i unikalne rozwiązania:

USŁUGI XBODY NA CAŁYM ŚWIECIE

Zarządzaj swoimi klientami.
ZARZĄDZAJ SWOIM STUDIEM.

XBODY ONLINE

Unikalny system oprogramowania do zarządzania studiem EMS.

Kontroluj i zarządzaj swoim studiem, gdziekolwiek jesteś.

Zsynchronizuj wszystkie swoje urządzenia XBody z naszym systemem, aby uzyskać łatwy dostęp do informacji w Twoim studio.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-Manage.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-online-1.jpg

ZARZĄDZAJ SWOIM STUDIO – GDZIEKOLWIEK JESTEŚ. USŁUGI XBODY

Prowadzenie studia jest złożony system. Aby upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie,nie musisz być w swoim studiu przez cały czas. Wiedza o tym, co dzieje się w studiu jest niezbędna do osiągnięcia dobrych wyników finansowych Twojej firmy.

wydajność studia, dane finansowe, porównuj harmonogramy treningów z aktywnością trenera i wykorzystaniem urządzeń. Program managera studia pozwoli Ci znaleźć wszelkie nieprawidłowości.

Z XBody Online możesz zarządzać otwarciem studia i godzinami pracy, harmonogramem trenerów i kontrolą online nad urządzeniami. Możesz też łatwo zautomatyzować aktualizacje oprogramowania urządzenia”.

ŁATWA KOMINIKACJA Z KLIENTAMI

XBody Online oferuje Twoim klientom wygodę rezerwacji sesji treningowych. Planowanie treningów staje się wygodne dla klientów, oraz mniej czasochłonne dla Ciebie.

Zapoznaj się z grafikiem treningowym w dowolnym momencie i odpowiednio obsługuj kalendarze studyjne. Stwórz grafik pracy trenerów, włączając w to komponenty finansowe i miej pewnośc, że Twoje studio działa sprawnie.

Twoi klienci mogą wykorzystać swój dostęp, aby wyznaczyć swoje osobiste cele, monitorować swoje wyniki i postępy. Pomoże Ci to utrzymać ich motywację, zaangażowanie i lojalność w perspektywie długoterminowej.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-online-2.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-one-solution.jpg

ZARZĄDZAJ SWOIM STUDIEM Z JEDNEGO ROZWIĄZANIA.

XBody Online nie tylko dostarcza danych i informacji, ale również pomaga aktywnie zarządzać swoim studiem i jego działaniem. Wszystkie urządzenia XBody mogą być zsynchronizowane w celu udostępniania danych, informacji o klientach, przepustek i historii szkoleń – dzięki czemu możesz szkolić swoich klientów na dowolnym urządzeniu, a wszystkie istotne informacje o klientach będą dostępne.

Rozmiary strojów mogą być dodawane i synchronizowane z profilami klientów, dzięki czemu mogą być przygotowywane z wyprzedzeniem przez trenerów. Poprawia to efektywność dzięki temu, że klienci są gotowi do szkolenia w odpowiednim czasie, dzięki czemu można zaplanować i przeszkolić więcej klientów w ciągu jednego dnia.

Studia mogą być również gromadzone w grupy studyjne, aby dzielić się wspólną bazą danych, zapewniając specjalną usługę dla Twoich klientów, którzy mogą odwiedzić kilka Twoich studiów ze względu na wygodę lokalizacji. Dzięki temu będą oni szczęśliwi i lojalni wobec Twojej sieci studyjnej.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-turnover.png

Obroty, rezerwacje, dane klientów.

Monitorowanie działań studyjnych, harmonogramu trenera i klienta oraz wyników finansowych na jednej platformie internetowej.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-on-the-go.png

Informacje o studiu w podróży.

Uzyskaj zdalny dostęp do informacji o studiu z każdego miejsca na dowolnym typie urządzenia mobilnego, tabletu i urządzenia stacjonarnego.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-trainer.png

Monitoruj aktywność trenera.

Zaplanuj obsadę personalną, monitoruj aktywność trenera i korzystanie z urządzeń sterujących, abyś zawsze wiedział, co dzieje się w Twoim studio.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-online-appointment.png

Rezerwacja treningów online

Pozwól swoim klientom rezerwować, zmieniać i zarządzać grafikiem treningów za pośrednictwem wygodnej platformy internetowej.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-goal.png

Wyznaczanie osobistych celów i wyników.

Motywuj swoich klientów, tworząc własne historie sukcesu, aby osiągalioni kamienie milowe w swoim rozwoju i nieustannie wyznaczali nowe cele.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-promotion.png

Promocje dla klientów.

Dotrzyj do swoich klientów w wygodny i skuteczny sposób, aby promować oferty sezonowe, premie lojalnościowe lub inne promocje.

Szkolenia i edukacja.

PROFESJONALNI TRENERZY EMS.

INSTYTUT TRENERA EMS

Poznaj technologię EMS i rozwijaj swoje umiejętności biznesowe z XBody.

Nasz unikalny Instytut Trenera EMS ma na celu wykształcenie nowej generacji ekspertów. Wyszkolonych i doświadczonych biznesowo trenerów dostępnych na rynku EMS.

Uzyskaj certyfikat dla swoich trenerów i daj swoim klientom profesjonalne i skuteczne metody w zakresie treningu EMS.
PRZEJDŹ DO EMS INSTITUTE

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/31-ems-trainer-institute-1.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8584.jpg

KOMPLEKSOWY SYSTEM EDUKACJI DLA TRENERÓW.

Dobrze przygotowani trenerzy EMS, codziennie pracując z klientami są podstawą sukcesu każdego studia EMS.

Dlatego też założyliśmy EMS Trainer Institute. Całkowicie unikalną usługę w branży EMS, gdzie trenerzy mogą poznać zasady i szczegóły technologii EMS. Jak efektywnie wykorzystywać częstotliwości i impulsy, jak prowadzić właściwy trening. Jakie metody szkoleniowe przynoszą najlepsze rezultaty i jak najefektywniej wykorzystywać urządzenia XBody.

ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI BIZNESOWYCH

Ponieważ prowadzenie studia EMS jest biznesem, nauka praktycznych umiejętności rozwoju biznesu jest również częścią naszego kursu. Trenerzy są Twoją pierwszą linią pracowników, są twarzą Twojego studia. Regularnie spotykają się ze swoimi klientami, rozwijają relacje i więzi. Dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieli się, jak mogą pomóc Twojej firmie i jak rozwijać swoje relacje z klientami.

Podczas naszych kursów i warsztatów trenerzy zdobywają szczegółową wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania i sprzedaży. Uczą się również motywowania oraz budowania trwałych relacji z klientami, którzy będąc zadowoleni ze swoich wyników, chętnie polecą Twój biznes swoim przyjaciołom i rodzinie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-skills-1.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-certificate.jpg

UZYSKAJ CERTYFIKAT TRENERA EMS

Aby ukończyć kurs z certyfikatem, Twoi trenerzy muszą być wykształceni we wszystkich blokach tematycznych szkolenia – od szczegółów technicznych do umiejętności biznesowych. Ten starannie skonstruowany standard wiedzy tworzy uniwersalny, wiarygodny dokument, któremu możesz zaufać wybierając trenerów.

Uzyskując certyfikat, Twoi trenerzy mogą udowodnić, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia treningów z zakresu EMS. Urozmaicone i bezpieczne treningi to sposób na lojalność Twoich klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-ems.png

Szkolenia Master EMS

Poznaj szczegóły dotyczące impulsów i częstotliwości oraz programowanie treningów. Rozwijaj swoje umiejętności trenera, aby zapewnić klientom najbardziej efektywne i profesjonalne doświadczenia treningowe.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-develop.png

Rozwijaj umiejętności biznesowe

Dowiedz się, jak pozyskać nowych klientów, utrzymać istniejących. Poprawić swoje umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe oraz dowiedz się jak zarządzać studiem w rentowny sposób.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-event.png

Znajdź wydarzenia szkoleniowe

Dołącz do trenerów z całego świata na jednej z naszych spotkań szkoleniowych, gdzie uczymy wszystkich niezbędnych podstawowych umiejętności potrzebnych do tego, aby być efektywnym trenerem EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-enroll.png

Zapisz się na szkolenie

Dołącz do naszego wszechstronnego kursu szkoleniowego i poznaj kompletny zestaw umiejętności, praktyki rozwoju biznesu, wiedzy eksperckiej i zostań jednym z najlepszych trenerów EMS na świecie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-trainers.png

Znajdź trenerów EMS

Dotrzyj i komunikuj się z certyfikowanymi trenerami EMS na całym świecie. Znajdź najlepszych ekspertów łatwo i szybko, a także przeszkolonych profesjonalistów pracujących w Twoim studiu.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-certification.png

Uzyskaj certyfikaty szkoleń EMS

Osiągnij zaawansowany poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie technologii i biznesu oraz uzyskaj uniwersalną certyfikację dla swojej edukacji w zakresie EMS.

Gdziekolwiek jesteś.

MOŻESZ ZAUFAĆ NASZYM EKSPERTOM.

SERWIS I WSPARCIE

Nasza sieć ekspertów na całym świecie jest do Państwa dyspozycji.

Gdziekolwiek jesteś, możesz łatwo i szybko dotrzeć do naszej sieci wsparcia technicznego i serwisu, jeśli masz jakiekolwiek problemy, prośby lub pytania dotyczące sposobu korzystania z produktów.

Nasze globalne gwarancje to sprawne działanie urządzeń.
SKONTAKTUJ SIĘ >

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/service-network-full.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-service-1.jpg

SIEĆ USŁUG NA CAŁYM ŚWIECIE

XBody zwraca szczególną uwagę na znalezienie odpowiednich partnerów serwisowych w każdym kraju, w którym dystrybuujemy. Edukuje na temat szczegółów naszych rozwiązań, aby zapewnić, że oferują one ten sam standard wysokiej jakości usług, gdziekolwiek jesteś.

W zależności od wymagań możesz być obsługiwany lokalnie przez naszych partnerów serwisowych, zdalnie przez nasz dział wsparcia lub bezpośrednio z naszej centrali. Naszym celem jest zapewnienie naszym partnerom usprawnionego procesu obsługi, w którym oceniamy każde żądanie indywidualnie, aby wszystkie problemy zostały rozwiązane w najszybszy możliwy sposób.

OGÓLNOŚWIATOWE WSPARCIE

XBody zawsze wyróżniało się elastycznością i wysoką jakością usług. Dlatego też zapewniamy naszym partnerom usługi wsparcia na całym świecie, dzięki czemu mogą oni dotrzeć do nas gdziekolwiek są.

Każde zapytanie jest oceniane indywidualnie i w zależności od jego pilności i złożoności jest rozpatrywane w ciągu 2 dni roboczych. Po złożeniu wniosku do naszego zespołu wsparcia technicznego, otrzymasz unikalny numer monitorowania wiadomości, abyś mógł na bierząco śledzić cały proces.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-worldwide-290.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-marketing.jpg

MARKETING ORAZ PORTAL PARTNERSKI.

XBody zapewnia swoim partnerom usługę Marketing Asset, gdzie uzyskają dostęp do gotowych do użycia materiałów marketingowych: wysokiej jakości filmów wideo, najnowszych zdjęć, przykładów z działających studiów oraz najlepszych praktyk jak sprawić, by Twój biznes odniósł sukces.

Nasz Portal Partnerski stanowi centrum naszych usług dodatkowych dla naszych partnerów. Każdy z kontrahentów uzyska prywatny dostęp do portalu, gdzie będzie mógł otrzymać dodatkowe informacje temat działania i konfiguracji urządzenia,oraz pobrać regularnie aktualizacje oprogramowania i nowe funkcje. Dajemy też możliwość dotarcia bezpośrednio do naszego działu wsparcia technicznego.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-warrenty.png

Gwarancje globalne

Jesteśmy dumni, że możemy udzielić naszym partnerom globalnych gwarancji. Gdziekolwiek jesteś, otrzymujesz taki sam wysokiej jakości serwis.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-expert.png

Sieć autoryzowanych serwisów

Kompleksowa sieć usług dostępna lokalnie. Autoryzowane
serwisy są dostępne dla wszystkich naszych klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-portal.png

Portal partnerski

Nasz Portal partnerski zawiera wszystkie informacje i aktualizacje dotyczące obsługi i konfiguracji i jest dostępy online.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-24h.png

Wsparcie na całym świecie

Dbamy o Twój biznes,dlatego nasze usługi wsparcia technicznego są dostępne na całym świecie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-2days.png

Odpowiedz w ciągu 2 dni roboczych

Wiemy, że czas jest najważniejszy. Nasza polityka polega na udzielaniu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wsparcia w ciągu 2 dni roboczych.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-marketing.png

Materiały reklamowe

Uzyskaj dostęp do naszych najnowszych materiałów marketingowych, takich jak: zdjęcia, filmy wideo i inne układy wizualne, aby pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy.

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png


    Wyślij kopię do siebie