https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/XBody-Logo-Flat-RGB-LR-500x116-1.jpg

ZAWSZE WYPRZEDZAMY O KROK

XBody… Doświadczenie w Profesjonalnym Treningu

Urządzenia firmy XBody zostały tak opracowane i skonstruowane, aby umożliwić trenerom i studiom świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasze urządzenia nie są ani tabletami, ani tanimi domowymi urządzeniami do fitnessu. To wytrzymałe, niezawodne sprzęty, które zapewniają Ci spokój na lata. Zostały zaprojektowane przez wykwalifikowanych inżynierów i wytworzone z użyciem najnowocześniejszej technologii oraz materiałów najwyższej jakości.

DLACZEGO XBODY I URZĄDZENIA EMS SĄ TAK WYJĄTKOWE?

Naszym celem jest rozwijanie rynku, kreowanie trendów oraz wyprzedzanie innych, przy jednoczesnym oferowaniu rozwiązań istniejących problemów i zaspokajaniu potrzeb rynku. Oczywiście, równie ważne jest dla nas wspieranie naszych partnerów i pomaganie im w rozwijaniu własnych studiów.

Firma XBody stale się rozwija od momentu swojego założenia w 2010 roku dzięki czemu jest dzisiaj jednym z największych graczy na globalnym rynku, zapewniając wysoką jakość pod każdym względem.

Od momentu powstania XBody zdobyła szereg nagród na całym świecie:

  • FIBO Innovation Award: Best Interior and Design
  • Pegazus Prize of Enterprise Investors, Bisnode and Dentons: Best Growing Company
  • Sport and Russia Prize: Best Innovative Project and Product
  • Złoty medal na Fitness Expo w Poznaniu
  • Zwycięzca Transdanubian Innovation Award
  • Brązowy medalista w TOP 100 firm produkujących w sektorze SME
  • Kilka innych regionalnych nagród
  • Bisnode AAA Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

STWORZONE W EUROPIE

PRODUKUJEMY NASZE URZĄDZENIA WE WŁASNYM ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

Posiadanie przez XBody własnego zespołu badawczo-rozwojowego i swojego zakładu produkcyjnego leży u podstaw sukcesu firmy w stałym, wszechstronnym rozwoju i udoskonalaniu sprzętu oraz oprogramowania.

Najwyższa jakość procesu produkcji jest dodatkowo gwarantowana przez podlegający ścisłej kontroli proces dostaw.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_2-440x276-1.jpg
GWARANCJA JAKOŚCI I CERTYFIKATY ISO

Firma XBody otrzymała certyfikaty ISO 13485:2012, 93/42 EEC Compliance i EN ISO 9001:2015, a także wdrożyła międzynarodowy System Zarządzania Jakością, aby mieć pewność, że urządzenia XBody i związane z nimi usługi są na najwyższym poziomie.

WŁASNY ZESPÓŁ BADAWCZO-ROZWOJOWY

Nasz zespół badawczo-rozwojowy stale pracuje nad unowocześnianiem i doskonaleniem naszych produktów tak, aby były najnowocześniejsze i wyprzedzały konkurencję przynajmniej o krok, a korzystanie z nich było wygodne.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/31-one-step-ahead.jpg

INTELIGENTNIE, ELEGANCKO, PIĘKNIE ZAPROJEKTOWANE

Czysta, wyrafinowana konstrukcja urządzenia XBody i wielodotykowy ekran sprawią, że Twoje studio uzyska innowacyjny i zaawansowany technologicznie wygląd. Nasze gotowe do użycia koncepcje projektowe studia dodatkowo pomogą Ci w stworzeniu atrakcyjnego otoczenia.

Dowiedz się więcej o urządzeniach firmy XBody i ich cechach, aby lepiej poznać ich wyjątkowość i popularność na rynku EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/51-actiwave-champion-big-e1504824355116.png

ZALEŻY NAM NA TWOIM SUKCESIE

Celem firmy XBody jest dopilnowanie, abyś odniósł sukces prowadząc swoje studio treningu EMS. W tym celu nie tylko sprzedajemy sprzęt, ale także zapewniamy pełne wsparcie biznesowe i pomoc przy wdrażaniu poszczególnych etapów

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/31-ems-trainer-institute.jpg
Profesjonalny trening i szkolenie w zakresie technologii EMS oraz najlepszych praktyk.

Trenerzy pracujący codziennie z klientami są podstawowym i istotnym elementem składowym sukcesu XBody. Dlatego w naszym wyjątkowym Instytucie Trenerów EMS trenerzy nie tylko zapoznają się dogłębnie z naszymi urządzenia i
ich obsługą, ale również uczą się prawidłowego nadzorowania i motywowania klientów a także postępowania zgodnie z wytycznymi i zasadami prowadzącymi do osiągnięcia najlepszych rezultatów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Trenerzy szkoleni w ramach naszych programów nie tylko stają się profesjonalistami, ale również rozwijają swoje umiejętności biznesowe, aby jako Twój personel lepiej rozumieć biznesowe aspekty koncepcji EMS.

Dzięki współpracy z XBody możesz w bardzo prosty sposób osiągnąć rzadko spotykany poziom zysku oraz zwrotu z inwestycji.

Wsparcie i sieć serwisowa na całym świecie

Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym partnerom gwarancje działające na całym świecie oraz wyjątkową kompleksową sieć serwisową.

Na naszym Portal Partnerskim umieszczamy wszystkie informacje oraz uaktualnienia dotyczące działania i montażu naszych urządzeń.

Wyróżniamy się również szybką komunikacją z naszymi partnerami. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych niezależnie od kraju z którego napływa zgłoszenie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_1-440x276-1.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_4-440x276-1.jpg
Niezawodne i szybkie dostawy tak, abyś zawsze na czas otrzymał to, co zamówiłeś!

Wdrożyliśmy SAP Business Management System, aby obsługiwać naszych partnerów w jak najbardziej efektywny oraz zoptymalizowany sposób. Wszystkie zamówienia są procesowane w dniu ich złożenia, a wysyłka towaru następuje naprawdę szybko dzięki utrzymywaniu przez nas nieustannie wysokich stanów magazynowych naszych urządzeń.

Zapewniamy naszym partnerom wsparcie biznesowe i marketingowe.

Nie tylko sprzedajemy urządzenia, ale również pomagamy naszym partnerom w tworzeniu realnych planów biznesowych, obliczając wysokość zwrotu z inwestycji, zapoznając z najlepszymi praktykami oraz udzielając cennych rad i zaleceń dotyczących prowadzenia studia EMS.

Przyjazny użytkownikowi Portal Partnerski zawiera nasz Marketing Asset Service, który daje Ci dostęp do najnowszych materiałów marketingowych, takich jak: zdjęcia, filmy wideo oraz inne graficzne layouty, aby pomóc Ci w rozwoju własnego studia. Dostarcza również najnowsze koncepcje projektowe, szablony stron internetowych oraz ich poszczególne elementy.

Kilka razy w roku firma XBody organizuje światowe i lokalne, strategicznie zintegrowane kampanie marketingowe, ponieważ chcemy pokazać, jakie korzyści płyną z treningu EMS, a zwłaszcza chcemy dzielić się naszym doświadczeniem w branży.

SZYBKI ROZWÓJ NA RYNKACH ŚWIATOWYCH

Od momentu założenia w 2010 roku firma XBody rozwija się bardzo dynamicznie dzięki czemu dzisiaj jesteśmy jednym z największych graczy na globalnym rynku, zapewniając wysoką wartość i jakość pod każdym względem.

Nasza światowa sieć dystrybutorów

Firma XBody posiada szybko rozrastającą się sieć dystrybutorów i partnerów na całym świecie, toteż bez względu na miejsce w którym jesteś, możesz szybko otworzyć własne, wymarzone XBody EMS studio.

Otrzymasz od nas nie tylko urządzenia, ale również dodatkowe wsparcie w postaci marketingu, szkolenia itd., abyś mógł skupić się na tym co najważniejsze – rozwoju Twojego własnego studia.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/GetImage.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/XBody-World-Map.png
7 lat
w branży EMS
60 pracowników
w głównej siedzibie
Jesteśmy
w 55 krajach na świecie
Klasyfikacja AAA
Wiarygodna i Renomowana

DOŁĄCZ DO RODZINY XBODY

POLECAJĄ NAS

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/bodyme.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/dailymail.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/Fitnessxx.jpg