Treningi personalne w przenośnym studio

Urządzenia XBody zostały zaprojektowane tak, aby można je było zmieścić w walizce. Dzięki czemu można je łatwo przewozić i przenosić, gdziekolwiek jesteś.

Zapakuj wszystko, czego potrzebujesz do treningu i zabierz studio EMS do domu klienta na ekskluzywną osobistą sesję szkoleniową. Mogą zaoszczędzić czas i wysiłek związany z przejściem na trening, a Ty możesz zaoszczędzić na kosztach wyposażenia i prowadzenia infrastruktury studia.

Każde z naszych urządzeń, w tym Newave Med, można łatwo zapakować, więc możesz nawet polegać na tych modelach biznesowych, jeśli chcesz prowadzić praktykę fizjoterapeutyczną.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/celebrities-with-xbody.png

Treningi VIP dla gości o specjalnych potrzebach

Zapotrzebowanie na treningi dla VIP-ów stale rośnie. Wielu klientów nie chce lub nie może uczestniczyć w regularnych treningach grupowych z innymi osobami.

Klienci Ci chcą być sprawni i zdrowi, tak jak wszyscy inni, jednak mogą mieć specjalne potrzeby lub pragnienia, które mogą sprawić, że ich treningi staną się bardziej skomplikowane lub unikalne. Mogą być wyjątkowo zajęci, sławni lub mogą mieć specjalne cele lub cechy fizyczne, które stworzą szczególne okoliczności.

Mogą potrzebować całkowicie oddzielnej przebieralni, a nawet specjalnego wejścia. Mogą chcieć odbyć trening w zaciszu i bezpieczeństwie ich własnego domu.

Zaproponuj korporacyjne sesje treningowe EMS.

Możesz nawet rozszerzyć ten model, aby odwiedzić lokalne firmy, które chcą oferować swoim pracownikom regularne treningi, aby utrzymać ich zdrowie i energię. Treningi EMS są krótkie, ale skuteczne, więc są idealne dla środowiska korporacyjnego.

Budowanie klienteli korporacyjnej i opieranie się na tej koncepcji biznesowej może zaoferować wielu klientów dziennie, stałe dochody i niezawodny sposób na rozwój firmy. Możesz nawet zbudować dodatkową, udaną osobistą praktykę treningową, budując więzi z pracownikami i pozwalając im doświadczyć wyników dla siebie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/5-business-needs-1.jpg

Zbuduj swój biznes trenera personalnego

XBody zawsze oferował elastyczne urządzenia EMS, które mogą zapewnić sukces w każdym środowisku biznesowym.

Zabierz swoje studio ze sobą wszędzie tam, gdzie idziesz. Trenuj klientów w ich własnych domach, rozwijaj praktykę fizjoterapii w podróży, zaspokajaj specjalne potrzeby swoich klientów VIP lub odwiedzasz firmy i budujesz korporacyjną klientelę.

Niezależnie od pomysłu na biznes, elastyczność XBody pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/45-personal-vip-beauty-1-e1506852119482.jpg

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z KONCEPCJI TRENINGU
PERSONALNEGO , VIP LUB KORPORACYJNEGO

Skorzystaj z elastyczności XBody, aby zaoferować unikalne usługi typu studio “on-the-go” dla klientów korporacyjnych i klientów o specjalnych potrzebach.
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-expert.png

Elastyczne rozwiązanie

Dzięki elastycznej konstrukcji urządzeń XBody, masz swobodę budowania swojej firmy tak, jak sobie tego życzysz. Możesz dostosować się do rynku i potrzeb swoich klientów, aby znaleźć swoją niszę i sprawić, aby Twój biznes EMS odniósł sukces. Możesz zbudować studio, trenować klientów w ich domu, zbudować klientelę VIP, zorganizować treningi korporacyjne, itp. – bez względu na to, czego Ty i Twój rynek chcecie, możecie to zrobić z XBody.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/low-maintenance-cost_1-e1506852906495.png

Niskie potrzeby inwestycyjne

Nie musisz budować i posiadać studia EMS, aby odnieść sukces z XBody. Możesz odnieść taki sam sukces pracując jako trener dla klientów prywatnych lub korporacyjnych. Wybierając ten model, zaoszczędzisz wiele na początku inwestycji, oszczędzając na kosztach przebudowy, budowy pryszniców i przebieralni oraz wyposażenia studia.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-growstudio.png

Rozwiń swoje usługi

Jeśli pracujesz już jako trener osobisty, masz już istniejącą klientelę i listę usług, które możesz zaoferować. Rozszerzając tę listę o treningi EMS możesz zwiększyć przychody od swoich dotychczasowych klientów.Będą oni mieli potrzebę korzystania z tej nowej usługi, która przyniesie im pożądane rezultaty znacznie szybciej niż tradycyjne metody fitness.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-certification.png

Obsługuj specjalne potrzeby

Nie wszyscy są tacy sami, jeśli chodzi o zdrowie i kondycję. Niektórzy ludzie mają specjalne potrzeby, unikalne oczekiwania lub cechy fizyczne, które wymagają dodatkowej uwagi i elastyczności ze strony trenera. Rynek ten charakteryzuje się znaczną wielkością, mniejszą konkurencją i klientami, którzy szukają długoterminowych rozwiązań. Koncentrując swoją działalność na tej niszy, możesz zbudować osobistą markę i stworzyć bardzo dochodowy biznes EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-certification-e1506853256241.png

Szybki zwrot z inwestycji, wysokie marże zysku

Nie potrzeba studia, aby odnieść sukces. Nie tylko oszczędza się pieniądze na początkowej inwestycji, ale także oszczędza się pieniądze w perspektywie długoterminowej. Możesz utrzymać swoją marżę zysku na wyjątkowo wysokim poziomie, nie ponosząc żadnych stałych kosztów, opłat za zarządzanie obiektem, pełnoetatowych pracowników lub nie płacąc czynszu za studio EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/1-people-1-e1506848665963.png

Przyciągnij nowych klientów

Oferując treningi EMS możesz przyciągnąć do swojej firmy nowych klientów, którzy mogą być zainteresowani również innymi usługami. Nawet jeśli treningi z zakresu EMS stają się coraz bardziej popularne, to jednak nadal mają niską konkurencję i są uważane za unikalną i ekscytującą usług. Mogą stworzyć obiecujące możliwości marketingowe i rozwojowe w Twojej okolicy dla Twojej firmy.

BĄDŹ ELASTYCZNY Z KONCEPCJĄ TRENINGU PERSONALNEGO , VIP LUB KORPORACYJNEGO

EMS studio on-the-go with XBody
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/54-studio-500-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/actiwave-dark-e1506032500758.png

ACTIWAVE

Zaawansowana technologia bezprzewodowa Actiwave sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla koncepcji Shop-in-shop. Funkcja treningów grupowych pozwala na zwiększenie przychodów poprzez prowadzenie treningów grupowych w sali fitness, a funkcja Go-Out umożliwia korzystanie z EMS przy użyciu sprzętu funkcjonalnego lub maszyn kardio.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/newave-dark-e1506032560937.png

NEWAVE

Newave jest idealnym urządzeniem EMS dla początkujących użytkowników, którzy chcą rozpocząć działalność na małą skalę i rozwijać się powoli. Dzięki technologii kablowej Newave możesz prowadzić treningi osobiste 1 na 1 w bardzo zaawansowany sposób. Tworząc bardziej ekskluzywne podejście dla swoich członków, jednocześnie utrzymując wysokie marże zysku.

Przeczytaj więcej o naszych URZĄDZENIACH EMS

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SUKCESU DZIĘKI KONCEPCJI TRENINGU PERSONALNEGO, VIP ORAZ KORPORACYJNEGO

Możesz uzyskać więcej korzyści z koncepcji treningu Personalnego, VIP oraz Korporacyjnego jeśli …
Zaprojektowany z myślą o sukcesie Twojego studia
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/2-roi-1-e1506854137656.png

WYKORZYSTASZ SPRZEDAŻ KRZYŻOWĄ
Przyciąganie nowych klientów za pomocą EMS to świetna okazja do reklamowania innych usług lub produktów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/market-2-e1506854195543.png

ZNAJDZIESZ NISZĘ NA SWOIM LOKALNYM RYNKU
Kluczem do sukcesu w marketingu jest znalezienie niszy na runku. Koncentrując się na niektórych rynkach staniesz się ekspertem w oczach klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/leading-the-way-2-e1506854240358-1.png

WYRÓŻNISZ SIĘ OD INNYCH TRENERÓW PERSONALNYCH
Oferując treningi EMS jako dodatkową usługę zyskasz przewagę nad konkurentami. Dzięki technologi EMS możesz zaoferować swoim klientom coś naprawdę wyjątkowego i skutecznego. Ta przewaga ułatwi Ci także wejście na nowe rynki i zdobycie roli lidera rynku lokalnego.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8623.jpg

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png


    Wyślij kopię do siebie