ZALETY NEWAVE – SPRZĘT DO TRENINGU EMS

Newave – najchętniej kupowana maszyna EMS

Newave to urządzenie EMS, które od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród właścicieli studiów w 52 krajach na całym świecie. Zostało zaprojektowane z myślą o długim użytkowaniu – tak więc, jego ergonomiczny interfejs, minimalistyczny design i stale aktualizowane oprogramowanie gwarantują, że Newave pozostanie wysoce pożądanym sprzętem EMS na rynku przez długi czas

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/wIMG_0498_rr.jpg
Trening EMS z podłączonymi przewodami w najlepszym wydaniu

XBody Newave oferuje rozwiązania do treningu EMS z podłączonymi przewodami, które łączą elastyczność i niewymagającą konserwację sprzętu. Jest to urządzenie do elektrostymulacji mięśni, którego prostota obsługi i szereg funkcji ułatwiających pracę trenerów zapewnia najwyższej jakości przebieg treningu personalnego. Wachlarz programów i funkcji treningowych to kolejny nieodzowny element składający się na sukces Newave – pozwala on na dopasowanie treningu do indywidualnych potrzeb klienta, śledzenie jego statystyk, wygodnego uwierzytelniania i zarządzanie profilem trenującego.

Profesjonalne i ekonomiczne treningi EMS w Twoim studiu

Trening EMS z Newave pozwala na znaczne skrócenie przebiegu treningu w porównaniu do klasycznej sesji. Wystarczy 25 minut, by osiągnąć satysfakcjonujące efekty w spalaniu tkanki tłuszczowej i rozbudowie poszczególnych grup mięśni. Pozwala to na wygenerowanie większych obrotów finansowych Twojego studia bez angażowania dodatkowych zasobów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/52-proven-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/XBody-Point-Setup-B.png
Jak działa Actiwave?

Nasz Zespół Badawczy wynalazł i opracował wyjątkowo skuteczne rozwiązania dla bezprzewodowego treningu grupowego. XBody Point w sposób całkowicie bezpieczny i niezależny łączy urządzenie Actiwave ze strojami Actiwear. Jedno Actiwave daje Ci możliwość trenowania bezprzewodowego aż 6 klientów ubranych w stroje Actiwear lub 5 klientów w strojach Actiwear razem z jednym klientem podłączonym przewodem do jednostki centralnej – wybór należy do Ciebie!

XBody Point posiada własne niezależne kanały i w razie jakichkolwiek zakłóceń ze strony innych bezprzewodowych urządzeń, można w prosty sposób dokonać zmian w konfiguracji sieci.

Strój Actiwear sam w sobie stanowi mini urządzenie EMS. Po dostosowaniu ustawień w Actiwave, strój się z nim zsynchronizuje i może działać samodzielnie, co umożliwia trenowanie bez limitu odległości między Actiwave a Actiwear. Odkryj ekscytujące możliwości jakie oferuje funkcja Go-Out!

Jeżeli posiadasz dostęp do internetu, możesz również połączyć się z serwisem XBody Online.

Sprzęt do treningu EMS Newave – odpowiedni wybór

Urządzenie do elektrostymulacji mięśni Newave zrewolucjonizowało rynek branży EMS. Jego popularność wynika przede wszystkim z balansu między przyjaznym interfacem, elegancką formą i udowodnioną skutecznością przeprowadzonych treningów EMS.

Niezależnie od tego, ilu klientów dziennie skorzysta z urządzenia, możesz być pewny – pozostanie ono niezawodne przez długie lata. Sprzęt do treningu EMS Newave został zaprojektowany tak, abyś w krótkim czasie cieszył się zwrotem z inwestycji, a potem – znaczną nadwyżką.

Dostęp do szerokiego wachlarza funkcji treningowych zapewnia możliwość elastycznego dopasowania programu do indywidualnych potrzeb Klienta. Prostota interfejsu sprawia, że Twoi trenerzy bez kłopotu będą w stanie obsłużyć nasze urządzenie.

Strój treningowy jest połączony z jednostką centralną giętkim przewodem. Jego elastyczność sprawia, że nie ogranicza on pola manewru ćwiczącego. Jest również na tyle długi, że pozwala na wykonanie wszystkich typów ćwiczeń, od treningu wzmacniającego do kardio, z masażem relaksującym włącznie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/52-established-e1504184745511.png

FUNKCJE NEWAVE

Urządzenie Newave udowodniło na całym świecie swoją wysoką jakość oraz efektywność i nigdy nie zawiodło pokładanego w nim od wielu lat zaufania.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/wired-150x150-1.png

Trening EMS z podłączonymi przewodami.

Na całym świecie urządzenie Newave dowiodło swoją skuteczność w tradycyjnej metodzie treningu EMS z podłączonymi przewodami. Newave i jego oprogramowanie jest połączone ze strojem treningowym i w trakcie treningu wysyła odpowiednie sygnały do oznaczonych miejsc. Urządzenie jest wyposażone w najnowsze magnetyczne połączenia przewodowe, co umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie treningu.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/programs.png

Programy wzmacniające, kardio i relaksujące

Dopasuj treningi klientów do rezultatów jakie chcą osiągnąć, a będą do Ciebie wracali, żeby je uzyskać. Wykorzystaj do tego celu już wbudowane programy lub sam twórz indywidualne programy treningowe. Newave posiada specjalne treningowe programy rozwoju mięśni, programy dla osób z chorobami układu krążenia oraz programy relaksacyjne. Daje także możliwość ręcznego ustawienia programu treningu indywidualnego dla danego klienta.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/video-trainer.png

Program Video Trener

Wbudowany program Video Trener zapewnia pełną optymalizację treningów oraz prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, bez konieczności stałego ich demonstrowania przez trenera. Dzięki temu programowi, trener może skoncentrować się na monitorowaniu ruchów i postawy klientów w trakcie wykonywanych przez nich ćwiczeń, co sprzyja osiągnięciu maksymalnych rezultatów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/suti-cable-2.png

Magnetyczne połączenie przewodowe

Nasze nowe przewody łączą magnetycznie profesjonalny strój treningowy z jednostką centralną, co sprawia, że zakładanie stroju jest łatwe, niekłopotliwe i szybkie. Połączenie magnetyczne jest błyskawiczne i niezawodne.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/top-performer.png

Gwiazda EMS

Newave stworzono, aby maksymalnie zwiększyć skuteczność treningu EMS. Jego najnowsze magnetyczne połączenia przewodowe, przetestowane, wbudowane programy treningowe, szerokie możliwości dostosowania treningów do potrzeb i preferencji klientów oraz działanie w najbardziej skutecznym zakresie częstotliwości EMS, daje Ci pewność, że Twoi klienci osiągną zamierzone rezultaty.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/custom-training.png

Spersonalizowane sesje treningowe

Urządzenie Newave firmy XBody daje Ci szerokie możliwości dostosowania treningu indywidualnego do potrzeb i poziomu sprawności klienta. Wybierz na ekranie dotykowym częstotliwość, intensywność lub każdy inny potrzebny Ci parametr i stwórz indywidualną sesję treningową dla konkretnego klienta. Nasze oprogramowanie jest wyjątkowo przyjazne dla użytkownika.

WŁASNE STUDIO TRENINGOWE Z XBODY NEWAVE W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

Szereg rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby rozwijającego się studia

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/53-studio.png

TRENING INDYWIDUALNY, VIP, CORPORATE DLA FIRM

Urządzenie EMS Newave jest zaprojektowane z myślą o prowadzeniu:

  • treningów indywidualnych 1vs1,
  • treningów domowych VIP,
  • treningów dla firm.

Bogactwo funkcji dostępnych w Newave pozwala na dostosowanie programu treningowego do indywidualnych potrzeb zarówno użytkownika, jak i dynamicznie rozwijającego się studia.

MODEL MIKROSTUDIA

Model Mikrostudia skupia się na treningach VIP i indywidualnych. To urządzenie EMS doskonale wpisuje się w ten model biznesowy zarówno ze względu na prostotę obsługi i krótki czas potrzebny do przeprowadzenia sesji treningowej, jak i możliwości modyfikacji programu ćwiczeń.

BIZNESOWE ZALETY URZĄDZENIA NEWAVE FIRMY XBODY

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/advanced-wired-e1505294112290.png

ZAAWANSOWANE PRZEWODOWE URZĄDZENIE EMS
Newave reprezentuje sobą wszystkie najnowsze osiągnięcia w technologii EMS urządzeń przewodowych. Jest wyposażone w szeroki zakres funkcji umożliwiających optymalizację treningów i pracy trenerów, skrócenie czasu trwania treningów, co ma wpływ na obniżenie kosztów operacyjnych.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/52-proven-150x150-1.png

SŁUSZNY WYBÓR, NIEZAWODNE DZIAŁANIE
W interesach nic bardziej nie kosztuje, jak nieprzewidziane ryzyko i jego skutki. Dlatego ważne jest, abyś wybrał urządzenie już sprawdzone na rynku, o udowodnionej skuteczności, niezawodności i które jest bezpieczne dla Twoich klientów. Newave firmy XBody jest właśnie takim urządzeniem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/52-standout.png

WYRÓŻNIA SIĘ WSRÓD KONKURENTÓW
Newave został stworzony dla profesjonalistów, którzy chcą zapewnić swoim klientom jak najlepsze wrażenia podczas treningów i uczynić z nich zadowolonych, lojalnych, stałych klientów. Takie jego cechy, jak: spersonalizowane treningi, wbudowane wideo ćwiczenia, programy umożliwiające dopasowane treningu do potrzeb konkretnego klienta, płynne zmiany rodzajów treningów oraz elegancki wygląd, czynią treningi wyjątkowymi i sprawiają, że Newave wyprzedza konkurencję na rynku przewodowych urządzeń EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/effective-economical-e1505294182529.png

SKUTECZNY I EKONOMICZNY
Funkcjonując od dawna na rynku, Newave udowodnił już swoją niezawodność, nawet przy całodziennym, intensywnym użytkowaniu. Wytrzymała budowa oraz wysoka jakość materiałów sprawia, że jego utrzymanie nie sprawia kłopotów i mało kosztuje. Dzięki temu, możesz co miesiąc zaoszczędzić duże kwoty na wydatkach.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-mark-keller.jpg

Specyfikacja techniczna Xbody Newave

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/easy-to-manage-light-e1505295627123.png
Łatwe konfigurowanie parametrów treningu.

Wszystkie parametry treningu są dostępne podczas każdej sesji treningowej. 10 regulatorów kanałów umożliwia prawidłowe ustawienie intensywności stymulacji dla całego ciała. Sygnał stymulujący może być modyfikowany w zależności od zróżnicowanych potrzeb klientów. Szybkość reakcji systemu stymulującego zapewnia bezpieczny i wysoce skuteczny trening.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/10touch-screen.png
10-calowy ekran dotykowy

Wytrzymały ekran dotykowy wielkości tabletu jest łatwy w obsłudze. Przejrzysty graficznie wyświetlacz dzięki nowoczesnej, minimalistycznej linii będzie stanowił elegancki ozdobnik każdego studia treningowego.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/small-footprint-1.png
Praktyczne wymiary

Urządzenie EMS Actiwave ma wymiary 130 x 40 cm, co sprawia, że możesz łatwo zmieniać jego położenie w swoim studio, planować wokół niego przestrzeń treningową, a także bez problemów zabierać do swoich klientów na sesje domowe.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/lightweight.png
Lekka waga

Lekka waga urządzenia EMS Newave – tylko 17 kg – umożliwia jego łatwe przenoszenie i rozsądną cenę wysyłki.To również nieoceniony atrybut, jeśli planujesz prowadzenie licznych sesji domowych.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/multi-language.png
W wielu językach

Wirtualna klawiatura i wyświetlane teksty na wyświetlaczu Newave mogą być dostosowane do różnych języków. Oferujemy tłumaczenia na większość języków europejskich, azjatyckich oraz obu Ameryk.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/advanced-stimulation.png
Zaawansowana stymulacja

Newave może być używany w trybie ciągłej lub cyklicznej stymulacji.
Korzysta ono z symetrycznej, dwubiegunowej fali prostokątnej. Częstotliwość sygnału jest ustawiana pomiędzy 1 – 100Hz, która jest najbardziej skutecznym zakresem działania EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/software-updates-1.png
Regularne aktualizacje oprogramowania

Nasze urządzenia stale podlegają udoskonalaniu. Także software wgrany do naszego sprzętu do EMS Newave stanowi innowację na polu urządzeń do elektrostymulacji mięśni.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/easy-maintanance-1.png
Łatwy w utrzymaniu

Prostota linii Newave zaowocowała ergonomią w użytkowaniu i niskimi kosztami konserwacji. Jeśli mimo to napotkasz problem – nie martw się, dbamy o to, by wszystkie części zamienne były stale pod ręką, niezależnie od tego, gdzie masz studio.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/USB.png
Port USB

Port USB w urządzeniu Newave umożliwia zgrywanie i wgrywanie ustawień dla tworzenia kopii zapasowych oraz statystyk. Możesz w łatwy sposób uaktualnić oprogramowanie urządzenia, pobierając pliki aktualizujące na pendrive, a następnie podłączając go do portu USB.

STOJAKI NA URZĄDZENIA

Różnorodne stojaki są kompatybilne z urządzeniami XBody Actiwave, Newave and Newave Med.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-1.png

Stojak standardowy

Stojak standardowy pasuje do każdego otoczenia, nie zajmuje więcej niż 2 m kw powierzchni, a jego wyjątkowa i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że wyróżnia się od innych. Jego lekka waga umożliwia łatwy transport.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stand_1.png

Stojak FlowR

Stojak FlowR zdecydowanie ułatwia prowadzenie treningu grupowego z podłączonymi przewodami na najwyższym poziomie. Zainstalowanie Newaves do stojaka FlowR umożliwi Ci jednoczesne trenowanie 3 klientów, ale zainstalowanie 3 Actiwaves da Ci możliwość trenowania aż 3×6 klientów!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-3.png

Stojak przenośny

Przenośny stojak typu Port jest zawsze w zasięgu ręki – niezależnie od tego czy masz sesję treningową w domu klienta, czy też w czasie podróży lub wakacji. Elegancka walizka wchodząca w skład zestawu umożliwia łatwy transport i profesjonalny trening poza studiem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-4.png

Stojak ścienny

Stojak ścienny to doskonałe połączenie oszczędzającego przestrzeń mocowania i wersji przenośnej. Używaj go umocowanego na ścianie Twojego studia i w razie potrzeby, jednym prostym ruchem uczyń go przenośnym. Jego punkt zasilania jest dyskretnie ukryty dla zachowania eleganckiego wyglądu. Jest idealny zarówno do jachtów, jak i statków wycieczkowych.

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png


    Wyślij kopię do siebie