ZALETY NEWAVE – SPRZĘT DO TRENINGU EMS

Najlepiej sprzedająca się od lat na świecie, maszyna EMS.

Urządzenie Newave firmy XBody zostało wytworzone z materiałów najlepszej jakości i tak zaprojektowane, aby wykorzystać wszystkie zalety technologii urządzeń przewodowych EMS. Newave jest pierwszym tego typu urządzeniem EMS, które łączy w sobie piękno, ergonomię i skuteczność, co sprawia, że przewodzi na rynku EMS w tym sektorze, a jego światowy sukces jest dowodem na jego doskonałość.

Od lat Newave udowadnia, że jest najbardziej popularnym urządzeniem EMS na świecie i obecnie jest codziennie używany w ponad 2000 studiach w wielu krajach. Jego nowoczesny wygląd, łatwy w obsłudze ekran dotykowy, stale aktualizowane funkcje i oprogramowanie sprawiają, że jeszcze przez długie lata będzie poszukiwanym na rynku produktem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/wIMG_0498_rr.jpg
Trening z podłączonymi przewodami w najlepszym wydaniu.

Urządzenie Newave firmy XBody zawdzięcza swój sukces przede wszystkim niekonwencjonalnemu podejściu do treningu EMS z podłączonymi przewodami. Jego obsługa jest prosta do opanowania, utrzymanie łatwe, oferuje różnorodne funkcje ułatwiające pracę trenerów, a co najważniejsze, zapewnia Twoim klientom naprawdę skuteczne treningi EMS.

Innowacyjne, stale aktualizowane oprogramowanie oferuje wiele możliwości, m.in.: różnorodne programy treningowe dla osiągnięcia różnych celów treningowych, funkcje treningowe, które łatwo można dopasować do potrzeb konkretnego klienta, zarządzanie profilem klienta, statystyka treningów, uwierzytelniania trenerów, itp.

Urządzenie jest wyposażone w giętki przewód, który łączy profesjonalny strój treningowy z jednostką centralną w sposób nieodczuwalny dla klienta, a jego długość pozwala na wykonywanie wszystkich typów ćwiczeń, od treningu wzmacniającego do kardio, z masażem relaksującym włącznie.

Profesjonalne i ekonomiczne

Urządzenia firmy XBody są projektowane i wytwarzane z myślą o dostarczaniu trenerom i studiom profesjonalnego sprzętu do wyjątkowo skutecznych treningów ich klientów.

Newave istniejąc od wielu lat, udowodniło swoją wytrzymałość i niezawodność. Zaprojektowane i wytworzone przy użyciu materiałów najlepszej jakości, jest jednym z najłatwiejszych w utrzymaniu urządzeń dostępnych na rynku. Newave stanowi bardzo opłacalne rozwiązanie dla różnych studiów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/52-proven-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/XBody-Point-Setup-B.png
Jak działa Actiwave?

Nasz Zespół Badawczy wynalazł i opracował wyjątkowo skuteczne rozwiązania dla bezprzewodowego treningu grupowego. XBody Point w sposób całkowicie bezpieczny i niezależny łączy urządzenie Actiwave ze strojami Actiwear. Jedno Actiwave daje Ci możliwość trenowania bezprzewodowego aż 6 klientów ubranych w stroje Actiwear lub 5 klientów w strojach Actiwear razem z jednym klientem podłączonym przewodem do jednostki centralnej – wybór należy do Ciebie!

XBody Point posiada własne niezależne kanały i w razie jakichkolwiek zakłóceń ze strony innych bezprzewodowych urządzeń, można w prosty sposób dokonać zmian w konfiguracji sieci.

Strój Actiwear sam w sobie stanowi mini urządzenie EMS. Po dostosowaniu ustawień w Actiwave, strój się z nim zsynchronizuje i może działać samodzielnie, co umożliwia trenowanie bez limitu odległości między Actiwave a Actiwear. Odkryj ekscytujące możliwości jakie oferuje funkcja Go-Out!

Jeżeli posiadasz dostęp do internetu, możesz również połączyć się z serwisem XBody Online.

Odpowiedni wybór

Urządzenie Newave całkowicie odmieniło rynek branży EMS i stało się wzorem doskonałości dla treningu EMS z podłączonymi przewodami. Jako zdobywca wielu nagród, Newave jest wyborem, któremu każdy może zaufać.

Jego piękny wygląd oraz łatwy do opanowania ekran dotykowy udowadniają, że urządzenie EMS potrafi być łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Szeroki zakres funkcji tego zaawansowanego urządzenia na pewno przyczyni się do sukcesu Twojego studia.

Błyskawiczny sukces Newave i długotrwała niezawodność pokazują, że wytrzymuje nawet najbardziej intensywne, całodzienne użytkowanie.

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/52-established-e1504184745511.png

FUNKCJE NEWAVE

Urządzenie Newave udowodniło na całym świecie swoją wysoką jakość oraz efektywność i nigdy nie zawiodło pokładanego w nim od wielu lat zaufania.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/wired-150x150-1.png

Trening EMS z podłączonymi przewodami.

Na całym świecie urządzenie Newave dowiodło swoją skuteczność w tradycyjnej metodzie treningu EMS z podłączonymi przewodami. Newave i jego oprogramowanie jest połączone ze strojem treningowym i w trakcie treningu wysyła odpowiednie sygnały do oznaczonych miejsc. Urządzenie jest wyposażone w najnowsze magnetyczne połączenia przewodowe, co umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie treningu.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/programs.png

Programy wzmacniające, kardio i relaksujące

Dopasuj treningi klientów do rezultatów jakie chcą osiągnąć, a będą do Ciebie wracali, żeby je uzyskać. Wykorzystaj do tego celu już wbudowane programy lub sam twórz indywidualne programy treningowe. Newave posiada specjalne treningowe programy rozwoju mięśni, programy dla osób z chorobami układu krążenia oraz programy relaksacyjne. Daje także możliwość ręcznego ustawienia programu treningu indywidualnego dla danego klienta.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/video-trainer.png

Program Video Trener

Wbudowany program Video Trener zapewnia pełną optymalizację treningów oraz prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, bez konieczności stałego ich demonstrowania przez trenera. Dzięki temu programowi, trener może skoncentrować się na monitorowaniu ruchów i postawy klientów w trakcie wykonywanych przez nich ćwiczeń, co sprzyja osiągnięciu maksymalnych rezultatów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/suti-cable-2.png

Magnetyczne połączenie przewodowe

Nasze nowe przewody łączą magnetycznie profesjonalny strój treningowy z jednostką centralną, co sprawia, że zakładanie stroju jest łatwe, niekłopotliwe i szybkie. Połączenie magnetyczne jest błyskawiczne i niezawodne.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/top-performer.png

Gwiazda EMS

Newave stworzono, aby maksymalnie zwiększyć skuteczność treningu EMS. Jego najnowsze magnetyczne połączenia przewodowe, przetestowane, wbudowane programy treningowe, szerokie możliwości dostosowania treningów do potrzeb i preferencji klientów oraz działanie w najbardziej skutecznym zakresie częstotliwości EMS, daje Ci pewność, że Twoi klienci osiągną zamierzone rezultaty.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/custom-training.png

Spersonalizowane sesje treningowe

Urządzenie Newave firmy XBody daje Ci szerokie możliwości dostosowania treningu indywidualnego do potrzeb i poziomu sprawności klienta. Wybierz na ekranie dotykowym częstotliwość, intensywność lub każdy inny potrzebny Ci parametr i stwórz indywidualną sesję treningową dla konkretnego klienta. Nasze oprogramowanie jest wyjątkowo przyjazne dla użytkownika.

OTWÓRZ WŁASNE STUDIO TRENINGOWE EMS Z URZĄDZENIEM ACTIWAVE FIRMY XBODY

Różnorodne rozwiązania jako odpowiedź na potrzeby rozwijającego się studia

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/53-studio.png

TRENING INDYWIDUALNY, VIP, CORPORATE DLA FIRM

Urządzenie Newave to doskonały wybór, jeśli chcesz wprowadzić treningi indywidualne jeden na jeden, treningi domowe VIP, czy też prowadzić treningi dla firm. Ten idealny model na start jest wyposażony w wiele różnorodnych funkcji, szczególnie przydatnych, jeśli planujesz stopniowo rozwijać swoje studio.

MODEL MIKROSTUDIA

Dołącz do ponad tysiąca studiów na świecie, które codziennie korzystają z Newave. Jeżeli planujesz otworzyć Mikrostudio i chcesz skupić się na treningach VIP i indywidualnych, to urządzenie Newave będzie dla Ciebie właściwym wyborem. Dowiedz się więcej o naszych modelach biznesowych.

BIZNESOWE ZALETY URZĄDZENIA NEWAVE FIRMY XBODY

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/advanced-wired-e1505294112290.png

ZAAWANSOWANE PRZEWODOWE URZĄDZENIE EMS
Newave reprezentuje sobą wszystkie najnowsze osiągnięcia w technologii EMS urządzeń przewodowych. Jest wyposażone w szeroki zakres funkcji umożliwiających optymalizację treningów i pracy trenerów, skrócenie czasu trwania treningów, co ma wpływ na obniżenie kosztów operacyjnych.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/52-proven-150x150-1.png

SŁUSZNY WYBÓR, NIEZAWODNE DZIAŁANIE
W interesach nic bardziej nie kosztuje, jak nieprzewidziane ryzyko i jego skutki. Dlatego ważne jest, abyś wybrał urządzenie już sprawdzone na rynku, o udowodnionej skuteczności, niezawodności i które jest bezpieczne dla Twoich klientów. Newave firmy XBody jest właśnie takim urządzeniem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/52-standout.png

WYRÓŻNIA SIĘ WSRÓD KONKURENTÓW
Newave został stworzony dla profesjonalistów, którzy chcą zapewnić swoim klientom jak najlepsze wrażenia podczas treningów i uczynić z nich zadowolonych, lojalnych, stałych klientów. Takie jego cechy, jak: spersonalizowane treningi, wbudowane wideo ćwiczenia, programy umożliwiające dopasowane treningu do potrzeb konkretnego klienta, płynne zmiany rodzajów treningów oraz elegancki wygląd, czynią treningi wyjątkowymi i sprawiają, że Newave wyprzedza konkurencję na rynku przewodowych urządzeń EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/effective-economical-e1505294182529.png

SKUTECZNY I EKONOMICZNY
Funkcjonując od dawna na rynku, Newave udowodnił już swoją niezawodność, nawet przy całodziennym, intensywnym użytkowaniu. Wytrzymała budowa oraz wysoka jakość materiałów sprawia, że jego utrzymanie nie sprawia kłopotów i mało kosztuje. Dzięki temu, możesz co miesiąc zaoszczędzić duże kwoty na wydatkach.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-mark-keller.jpg

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/easy-to-manage-light-e1505295627123.png
Łatwe konfigurowanie parametrów treningu.

Wszystkie parametry treningu są dostępne podczas każdej sesji treningowej. 10 regulatorów kanałów umożliwia prawidłowe ustawienie intensywności stymulacji dla całego ciała. Sygnał stymulujący może być modyfikowany w zależności od zróżnicowanych potrzeb klientów. Szybkość reakcji systemu stymulującego zapewnia bezpieczny i wysoce skuteczny trening.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/10touch-screen.png
10-calowy ekran dotykowy

Wytrzymały ekran dotykowy wielkości tabletu jest łatwy do opanowania i łatwy w obsłudze. Przejrzysty graficznie wyświetlacz ma nowoczesny, modny wygląd i jest wygodny dla użytkownika.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/small-footprint-1.png
Wygodny rozmiar

Urządzenie ma wymiary 130 cm x 40 cm, co sprawia, że możesz łatwo zmieniać jego położenie w swoim studio, łatwo planować wokół niego przestrzeń treningową, a także bez problemów zabierać do swoich klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/lightweight.png
Lekka waga

Lekka waga urządzenia – tylko 17 kg – umożliwia jego łatwe przenoszenie i rozsądną cenę wysyłki.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/multi-language.png
W wielu językach

Wirtualna klawiatura i wyświetlane teksty mogą być dostosowane do różnych języków. Oferujemy tłumaczenia na większość języków europejskich, azjatyckich oraz obu Ameryk.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/advanced-stimulation.png
Zaawansowana stymulacja

Urządzenie korzysta w stymulacji z symetrycznej, dwubiegunowej fali prostokątnej. Częstotliwość sygnału jest ustawiana pomiędzy 1 – 100Hz, która jest najbardziej skutecznym zakresem działania EMS. Newave może być używany w trybie ciągłej lub cyklicznej stymulacji.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/software-updates-1.png
Oprogramowanie stale uaktualniane

Nasz zespół badawczo-rozwojowy pracuje nieprzerwanie nad udoskonalaniem i uaktualnianiem naszych urządzeń, ich funkcji, oprogramowania oraz serwisu tak, abyśmy zawsze wyprzedzali naszą konkurencję przynajmniej o krok.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/easy-maintanance-1.png
Łatwy w utrzymaniu

Nasze urządzenia są tak projektowane, aby ich utrzymanie było łatwe i proste. Wszystkie części zamienne są stale dostępne u naszych dystrybutorów i w naszych magazynach.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/USB.png
Port USB

Port USB w urządzeniu Newave umożliwia zgrywanie i wgrywanie ustawień dla tworzenia kopii zapasowych oraz statystyk. Możesz w łatwy sposób uaktualnić oprogramowanie urządzenia, pobierając pliki aktualizujące na pendrive, a następnie podłączając go do portu USB.

STOJAKI NA URZĄDZENIA

Różnorodne stojaki są kompatybilne z urządzeniami XBody Actiwave, Newave and Newave Med.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-1.png

Stojak standardowy

Stojak standardowy pasuje do każdego otoczenia, nie zajmuje więcej niż 2 m kw powierzchni, a jego wyjątkowa i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że wyróżnia się od innych. Jego lekka waga umożliwia łatwy transport.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stand_1.png

Stojak FlowR

Stojak FlowR zdecydowanie ułatwia prowadzenie treningu grupowego z podłączonymi przewodami na najwyższym poziomie. Zainstalowanie Newaves do stojaka FlowR umożliwi Ci jednoczesne trenowanie 3 klientów, ale zainstalowanie 3 Actiwaves da Ci możliwość trenowania aż 3×6 klientów!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-3.png

Stojak przenośny

Przenośny stojak typu Port jest zawsze w zasięgu ręki – niezależnie od tego czy masz sesję treningową w domu klienta, czy też w czasie podróży lub wakacji. Elegancka walizka wchodząca w skład zestawu umożliwia łatwy transport i profesjonalny trening poza studiem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-4.png

Stojak ścienny

Stojak ścienny to doskonałe połączenie oszczędzającego przestrzeń mocowania i wersji przenośnej. Używaj go umocowanego na ścianie Twojego studia i w razie potrzeby, jednym prostym ruchem uczyń go przenośnym. Jego punkt zasilania jest dyskretnie ukryty dla zachowania eleganckiego wyglądu. Jest idealny zarówno do jachtów, jak i statków wycieczkowych.

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png

Call Now Button