EMS JEST JEDNĄ Z NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ GAŁĘZI PRZEMYSŁU

Odkąd XBody opracował swoje pierwsze rozwiązanie treningowe EMS, doświadczył gwałtownego wzrostu popytu i każdego dnia więcej osób słyszy o korzyściach płynących z treningu EMS niż kiedykolwiek wcześniej.

EMS szybko przekształca branżę fitness

DOWIEDZIONE KORZYŚCI PŁYNĄCE Z EMS I ROSNĄCEGO POPYTU NA TRENINGI

Studio EMS – krótki efektywny trening!

Na przestrzeni lat treningi  EMS udowodniło swoje liczne korzyści setkom tysięcy klientów, którzy co tydzień trenują z XBody na całym świecie. Od modelek po profesjonalnych sportowców, coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać korzyści dla siebie.

Treningi są krótkie, przyjemne i efektywne, 90-minutowy tradycyjny trening może zmieścić się w 20-minutową sesję EMS. Nic dziwnego, że zyskał on taką popularność tak szybko. Ludzie, którzy chcą być w dobrej formie lub wyglądać jak najlepiej, mogą zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku, aby osiągnąć swoje cele.

Na całym świecie otwarto ponad 2000 studiów z urządzeniami XBody. Ponieważ coraz więcej ludzi o tym słyszy, zapotrzebowanie na wysokiej jakości treningu z zakresu EMS rośnie w postępie geometrycznym.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8800.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/adamtemesi_002858sonya7rii_xbody_20160218-e1506878924555.jpg
NAGRADZANE URZĄDZENIA TRENINGOWE EMS

XBody całkowicie zmienił świat urządzeń treningowych EMS i od tamtej pory jest liderem w tej dziedzinie. Zaprojektowane od podstaw, aby na nowo zdefiniować czym jest wspaniałe urządzenie EMS. Rozwiązania XBody są bardzo łatwe do nauczenia się, wyglądają pięknie, zapewniają doskonałe wyniki dla klientów i pomagają właścicielom studia zarządzać i rozwijać swoją działalność.

Od momentu założenia XBody, jego wysoko oceniane.Urządzenia zdobyły kilka nagród na całym świecie i zostały nagrodzone “Najlepszym Innowacyjnym Produktem” wśród innych osiągnięć związanych ze sprawnością fizyczną, projektowaniem i biznesem.

XBody zawsze koncentrował się na dostarczaniu niezawodnego, zaufanego i wysokiej jakości sprzętu dla swoich partnerów i klientów. Dlatego też jego procesy produkcyjne uzyskały certyfikaty zgodności z normami jakości ISO 9001 oraz certyfikat TÜV Rheinland.

BIZNESOWE KNOW-HOW I WSPARCIE MARKETINGOWE

Od momentu założenia w 2010 roku, XBody zawsze różnił się od innych producentów. Podczas gdy oni postrzegali swoją rolę wyłącznie jako sprzedaż produktu, my postrzegaliśmy naszą rolę jako pomoc dla naszych partnerów w osiągnięciu sukcesu. Dlatego też nie tylko zapewniamy urządzenie treningowe, ale także oferujemy know-how biznesowe, wsparcie marketingowe i osobiste relacje z każdym z naszych partnerów.

Przez lata opracowaliśmy najlepsze praktyki, materiały marketingowe, gotowe do użycia zdjęcia i filmy wideo,szablony projektów studyjnych i sprawdzone modele biznesowe. Pomagamy studiom w osiągnięciu pełnego potencjału i sukcesu w realizacji ich celów. Tą wiedzą dzielimy się z naszymi partnerami, za darmo.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/61-marketing-1.jpg

OTWÓRZ SWOJE STUDIO EMS Z XBODY

Budowa udanego studia EMS rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego partnera, na którego możesz liczyć w nadchodzących latach.

XBody oferuje wysoce zaawansowane, nagradzane urządzenia treningowe EMS. Zaprojektowane tak, aby firma każdej wielkości odniosła sukces, jednocześnie dając Ci ostateczną swobodę wyboru właściwego modelu biznesowego i metody treningowej, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Nie tylko sprzedajemy sprzęt, ale także dbamy o Twój sukces. Przez lata wypracowaliśmy szeroką wiedzę biznesową, najlepsze praktyki, gotowe materiały marketingowe, zdjęcia, filmy wideo, plany pięter studyjnych i szablony projektów studyjnych, którymi chętnie podzielimy się z Tobą za darmo.

Dołącz do rodziny XBody i ciesz się korzyściami płynącymi z bycia częścią zwycięskiego zespołu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/41-microstudio-owner-1-e1506878289644.png

STUDIO EMS OD XBODY JEST WŁAŚCIWYM WYBOREM DLA CIEBIE

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/award-winning-products-e1506877408960.png

PRODUKTY ZDOBYWAJĄCE NAGRODY

XBody zdobył kilka nagród w kategoriach innowacyjności, fitness i designu oraz osiągnięć w rozwoju biznesu. Wszystkie nasze urządzenia są regularnie aktualizowane i produkowane w UE z materiałów wysokiej jakości, zgodnych z normami ISO.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/multiply-your-revenue-e1506877491595.png

POMNOŻENIE OBROTU

Urządzenia XBody zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w osiągnięciu sukcesu Twojej firmy. Opracowaliśmy kilka funkcji, które pomagają utrzymać niskie koszty inwestycyjne i operacyjne przy jednoczesnej maksymalizacji przychodów. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować jedne z najbardziej dochodowych urządzeń EMS w branży.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/low-maintenance-cost-1-e1506877577288.png

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Urządzenia XBody są starannie zaprojektowane, aby pracować wydajnie i niezawodnie. Zaprojektowaliśmy nasze produkty w taki sposób, aby części, które wymagają regularnej wymiany, były dla Państwa opłacalne. Ta inteligentna konstrukcja pozwala zaoszczędzić setki złotych miesięcznie dla Ciebie i Twojej firmy.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/worldwide-services-and-support-e1506877666587.png

WSPARCIE TECHNICZNE I USŁUGI NA CAŁYM ŚWIECIE

Ciesz się bezpieczeństwem i dostępnością ogólnoświatowej sieci wsparcia technicznego i usług XBody, która odpowiada na każde Twoje żądanie. Jesteśmy dumni z naszych szybkich reakcji i rozwiązań, zarówno ze strony naszych lokalnych partnerów, jak i naszej własnej centrali.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/marketing-and-business-support-e1506877748608.png

MARKETING I WSPARCIE BIZNESOWE

Twój sukces jest dla nas ważny. Nie tylko sprzedajemy urządzenia treningowe, ale również dostarczamy naszym partnerom know-how, najlepsze praktyki, materiały marketingowe i doradztwo biznesowe. Dzięki czemu możemy wspólnie odnieść sukces.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/fast-roi-e1506877838712.png

DOCHODOWY BIZNES, SZYBKI ZWROT INWESTYCJI

Dzięki wysokiej jakości i dobrze znanym urządzeniom XBody możesz szybko się rozwijać, przy niskich nakładach inwestycyjnych i szybkich zwrotach. Jednocześnie budując trwały, zaufany biznes, który pomaga ludziom osiągnąć ich cele fitness.

PO CO OTWIERAĆ STUDIO XBODY EMS?

Zapotrzebowanie na treningi EMS gwałtownie rośnie na całym świecie. Statystycznie udowodniono, że 90% naszej populacji prowadzi nieaktywny tryb życia, ponieważ nie mają czasu na treningi. Mają urazy lub trening jest dla nich bolesny, nie zauważyli korzysci lub trening był na nich nudny – więc przestali. Treningi EMS są bardziej efektywne niż tradycyjne metody, mogą zaoszczędzić sporo czasu dla siebie.EMS to jednocześnie dobra zabawa i wyzwania związane z treningami.

EMS jest przyszłością efektywnego treningu, a XBody stoi w czołówce porducentów. Dzięki najnowszym osiągnięciom, niezawodnemu wzornictwu i funkcjom zwiększającym zysk, urządzenia XBody pomogą Twojemu studiu odnieść sukces.

Dzielimy się również z naszymi partnerami studyjnymi naszym bogatym doświadczeniem na temat tego, co działa, a co nie pomaga Twojemu studiu osiągnąć sukces tak szybko i łatwo, jak to tylko możliwe.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/61-marketing-1.jpg

WSPARCIE MARKETINGOWE, NAJLEPSZE PRAKTYKI

Przez lata zebraliśmy doświadczenia z ponad 2000 studiów na całym świecie, aby odkryć, co działa, a co nie. Dzielimy się tą wiedzą za darmo z naszymi partnerami studyjnymi, aby pomóc im odnieść sukces.

Zapewniamy obliczenia biznesowe i ROI, najlepsze praktyki i know-how w zakresie otwierania i prowadzenia studia, gotowe materiały marketingowe, wysokiej jakości zdjęcia i filmy wideo, a nawet kompleksowe szkolenia w zakresie jak najefektywniejszego korzystania z technologii EMS. Dzięki czemu możesz uczyć się na podstawie wieloletnich doświadczeń, nawet jeśli dopiero zaczynasz pracę w tej branży.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W EMS?

Otwarcie pierwszego studia nie wymaga wiele czasu, jeśli ustalisz dobry plan. Realizacja może być dość szybka i efektywna, a w rezultacie posiadanie własnego studia działającego w ciągu zaledwie kilku miesięcy. W porównaniu z innymi branżami, początkowa inwestycja jest stosunkowo niska, a zwrot z inwestycji może być wysoki i szybki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/5905e01a9086586eadd9a13d_EMS-logo-shadow-e1497429401153.png

KLUCZ DO SUKCESU WŁAŚCICIELA STUDIA

XBody udowodnił setki razy, że odnoszenie sukcesu jako właściciel studia to tylko kwestia umiejętności, wiedzy i poświęcenia.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/5-business-needs.jpg
JESTEŚ ZAANGAŻOWANY W PRZEMYSŁ FITNESS?

Jeśli jesteś trenerem, rozszerz swoje portfolio usług o integrację EMS z Twoją firmą. Zaoferuj tę nową usługę swoim dotychczasowym klientom, aby zarobić więcej pieniędzy. Przyprowadź nowych klientów z EMS, aby sprzedać im swoje dotychczasowe usługi. Jest to rozwiązanie przynoszące obopólne korzyści.

SZUKASZ INWESTYCJI FINANSOWEJ?

Jeśli jesteś inwestorem lub starasz się nim być, wypróbuj EMS. Branża fitness stale się rozwija, ponieważ ludzie wydają coraz więcej na swoją kondycję i dobre samopoczucie. Współpracuj z zmotywowanym trenerem osobistym lub zatrudnij doświadczony personel, otwórz razem swoje pierwsze studio, aby przekonać się, jakie wielkie możliwości ma do zaoferowania EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/41-start-small.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/group-training-studio-actiwave.jpg
STOPNIOWY ROZWÓJ

Jeśli marzysz o dużych, ale lubisz być ostrożny, zacznij od jednego studia, poznaj wskazówki i sztuczki biznesu EMS, kształć się, buduj sieć ludzi, z którymi lubisz pracować, a następnie kontynuuj większe inwestycje polegające na otwieraniu kolejnych studiów, budowaniu własnej franczyzy. Nasze urządzenia i rozwiązania biznesowe wspierają Cię w tym stopniowym i elastycznym rozwoju, nabierając własnego tempa.

PODSTAWOWE ZASADY OTWIERANIA STUDIA XBODY
  • Stworzenie kompleksowego i dokładnie skontrolowanego biznesplanu.
  • Zapoznaj się z lokalnymi przepisami dotyczącymi prowadzenia działalności gospodarczej we wszystkich aspektach
  • Wynajmij/kup lokal w starannie wybranym miejscu
  • Przebudowa lokalu zgodnie z Twoimi życzeniami i potrzebami studia EMS
  • Zakup urządzenia i akcesoriów XBody
  • Stwórz i zrealizuj plan marketingowy lub zaangażuj lokalną firmę zewnętrzną, aby zrobiła to za Ciebie
  • Zatrudnienie odpowiedniego personelu
  • Otwarcie swojego studio

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png


    Wyślij kopię do siebie