ACTIWAVE, SPRZĘT EMS – KORZYŚCI

Pierwsze i jedyne tego typu urządzenie hybrydowe EMS na świecie.

Urządzenie Actiwave firmy XBody to  sprzęt do EMS na kolejnym, wyższym etapie elektronicznej ewolucji. Jest to pierwsze i jedyne na rynku tego typu urządzenie treningowe EMS, które umożliwia jednoczesne przeprowadzenie treningów bezprzewodowych i z podłączonymi przewodami. Actiwave daje właścicielom studiów wolność wyboru metod treningu, a tym samym wolność wyboru kierunku rozwoju własnego studia.

Jest to nadal unikalne urządzenie EMS, które umożliwia zastosowanie różnych metod treningu: treningu indywidualnego z podłączonymi przewodami, bezprzewodowego treningu grupowego, treningu funkcjonalnego, sportowego, prowadzonego na sali, czy też na wolnym powietrzu.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-shopinshop.png
Podwój swój obrót finansowy dzięki tylko jednemu urządzeniu

Wyjątkowe urządzenie hybrydowe Actiwave umożliwia Ci jednoczesne przeprowadzanie treningu bezprzewodowego i z podłączonymi przewodami, wpływając w ten sposób na zwiększenie Twojego obrotu finansowego oraz efektywności.

Dzięki jednemu urządzeniu Actiwave firmy XBody uzyskasz to, co dają Ci dwa tradycyjne urządzenia EMS. Zaoszczędź sobie wydatków na zakup drugiego tradycyjnego urządzenia EMS zwiększając przy tym swój zysk poprzez pełne wykorzystanie możliwości Actiwave.

Pomnóż Twój dochód dzięki treningowi grupowemu

Posiadanie w studiu Actiwave otworzy przed Tobą nowe możliwości biznesowe. Dlaczego masz trenować tylko jednego klienta, gdy mógłbyś trenować w tym samym czasie nawet sześciu i tym samym pomnażać swój dochód?

Actiwave firmy XBody posiada funkcję bezprzewodowego treningu grupowego, co umożliwia Ci trenowanie kilku klientów jednocześnie. Korzystając z tej funkcji, możesz nadal poświęcać swoją uwagę każdemu z klientów oraz ustawiać mu indywidualny program treningowy. Zwiększ Twój zysk, zaoszczędź na kosztach oraz zwiększ efektywność pracy trenerów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/XBody-Point-Setup-B.png

Jak działa sprzęt do treningu EMS Actiwave?

Nasz Zespół Badawczy wynalazł i opracował wyjątkowo skuteczne rozwiązania dla bezprzewodowego treningu grupowego. XBody Point w sposób całkowicie bezpieczny i niezależny łączy urządzenie Actiwave ze strojami Actiwear. Jedno Actiwave daje Ci możliwość trenowania bezprzewodowego aż 6 klientów ubranych w stroje Actiwear lub 5 klientów w strojach Actiwear razem z jednym klientem podłączonym przewodem do jednostki centralnej – wybór należy do Ciebie!

XBody Point posiada własne niezależne kanały i w razie jakichkolwiek zakłóceń ze strony innych bezprzewodowych urządzeń, można w prosty sposób dokonać zmian w konfiguracji sieci.

Strój Actiwear sam w sobie stanowi mini urządzenie EMS. Po dostosowaniu ustawień w Actiwave, strój się z nim zsynchronizuje i może działać samodzielnie, co umożliwia trenowanie bez limitu odległości między Actiwave a Actiwear. Odkryj ekscytujące możliwości jakie oferuje funkcja Go-Out!

Jeżeli posiadasz dostęp do internetu, możesz również połączyć się z serwisem XBody Online.

Niekwestionowany Lider

Urządzenie Actiwave firmy XBody stanowi rewolucyjny krok w branży EMS. To wielokrotnie nagradzane urządzenie EMS jest szczytowym osiągnięciem w technologii EMS. Jego hybrydowe funkcje treningu bezprzewodowego i z podłączonymi przewodami, funkcjonalnego, sportowego, możliwość wykorzystania go na sali jak i poza nią, 15 calowy ekran dotykowy, jego wbudowane, stale aktualizowane programy treningowe oraz wiele innych jego właściwości, otwiera przed Tobą niespotykane dotąd perspektywy biznesowe.

Jeżeli myślisz o urządzeniu EMS, które zostało zaprojektowane z myślą o pomyślnym rozwoju Twojego studia, to właśnie Actiwave oferuje Ci niespotykaną dotąd dowolność sposobu prowadzenia swojego własnego studia oraz wyboru metod treningu Twoich klientów.

ZADAJ PYTANIE

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/poznan-136x159-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/sport-and-russia-136x159-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-actiwave-champion-e1504182017685.png

FUNKCJE ACTIWAVE

Zwiększ swój zysk dzięki naszemu wspaniałemu, uniwersalnemu i wydajnemu urządzeniu.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/wireless-wired.png

Hybryda – trening bezprzewodowy i z podłączonymi przewodami.

Trening z podłączonymi przewodami najlepiej nadaje się do klasycznego treningu EMS, wykorzystującego proste ćwiczenia. Natomiast trening bezprzewodowy daje Ci całkowitą wolność i nieograniczone możliwości wyboru ćwiczeń w treningu funkcjonalnym oraz sportowym – korzystając z funkcji Go-Out możesz nawet uprawiać biegi.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/dual-program-mode.png

Trening podwójny – dwa jednoczesne treningi na jednym urządzeniu

Trening podwójny – dwa jednoczesne treningi na jednym urządzeniu
Zaawansowane technologicznie urządzenie Actiwave umożliwia jednoczesne prowadzenie treningu wzmacniającego i kardio, co podwyższa wskaźniki wykorzystania pojedynczego urządzenia oraz znacznie zwiększa Twój zysk. Jedno urządzenie Actwave zastępuje dwa tradycyjne urządzenia EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/individual-trainings.png

Treningi indywidualne lub zsynchronizowane, od 1 do 6 klientów

Ustaw różne programy treningowe i wybierz odpowiednie ustawienia dla każdego z klientów w grupie. W trakcie treningu grupowego możesz je, w razie konieczności, modyfikować indywidualnie i w ten sposób wprowadzać trening personalny.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/late-checkin.png

Oddzielne sesje i opcja dołączania do grupy w trakcie treningu

Aby umożliwić Ci korzystanie z najnowszych technologii, nasze oprogramowanie jest stale aktualizowane i wzbogacane o nowe funkcje. Dzięki nim możesz teraz w treningu grupowym stosować jedną lub więcej niezależnych sesji treningowych, co daje Ci w sumie nawet do 6 oddzielnych treningów przeprowadzanych jednocześnie. Opcja dołączania do już trenującej grupy, pozwala na dodawanie klientów bez konieczności przerywania treningu pozostałych klientów. W ten sposób, Twoje urządzenie jest optymalnie wykorzystywane.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/virtual-trainer-100x100-1.png

Program Wirtualny Trener

Wbudowany program Wirtualny Trener gwarantuje optymalne treningi i zwalnia trenerów z konieczności stałego ich demonstrowania. Dzięki temu, trenerzy mogą się koncentrować na kontrolowaniu ruchów i postawy poszczególnych klientów w trakcie wykonywanych ćwiczeń w sesji grupowej. Dany program treningowy może być wyświetlany na różnych ekranach np. na dużym ekranie TV czy projektorze.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/6-users.png

Niezawodny i skuteczny bezprzewodowy trening grupowy

EMS jako metoda Grupowego Fitnessu to nowy, rewolucyjny i sprawdzony sposób na zwiększenie poziomu zwrotu z inwestycji. Może być stosowana w różnego rodzaju studiach – od mikro studiów do dużych sal fitness na franczyzie. Na FIBO 2017 zademonstrowaliśmy skuteczność i niezawodność naszej metody, przeprowadzając w ciągu jednego weekendu ponad 500 sesji treningowych!

OTWÓRZ WŁASNE STUDIO TRENINGOWE EMS Z URZĄDZENIEM ACTIWAVE FIRMY XBODY

Różnorodne rozwiązania jako odpowiedź na potrzeby rozwijającego się studia

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/53-studio.png

SHOP-IN-SHOP

Actiwave’s advanced wireless technology makes it ideal for the Shop-in-shop concept. Its Group Training feature helps to gain increased revenues by creating a group training schedules in a gym and its Go-Out function allows to use EMS while using weights, functional equipment or cardio machines.

MICROSTUDIO

Actiwave’s versatility was designed for small studios that want to grow in a risk-free and scalable way. The Group Training and Dual Training features help to increase the revenue, while significantly reducing the investment costs by needing only one EMS device and not two. Its hybrid functionality helps small studios to experiment with different business and training models, letting them try personal, group, functional and cardio training without the need for a commitment.

ACTIWAVE I JEGO ZALETY BIZNESOWE

Zaprojektowany z myślą o sukcesie Twojego studia
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-doubleturnover.png

Podwój swój obrót finansowy
Funkcje Treningu Grupowego i Podwójnego Treningu, jakie posiada Actiwave, otworzą przed Tobą niespotykane dotąd możliwości biznesowe, które pomnożą Twój zysk.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-growstudio.png

ROZWIŃ SWOJE STUDIO
Actiwave został zaprojektowany z myślą o zmianach zachodzących w Twoim studiu. Dzięki jego hybrydowej budowie, możesz zwiększyć bazę klientów stosując treningi grupowe oraz sprawdzić, które metody treningowe najlepiej sprawdzają się w Twoim studiu.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-top.png

Najwyższa jakość na lata
Jeśli myślisz o urządzeniu EMS, które jest szczytowym osiągnięciem technologii EMS i które będzie Ci niezawodnie służyć przez lata, to Actiwave jest dla Ciebie najlepszym wyborem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-roi.png

SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI
Actiwave nie tylko wpłynie na zmniejszenie Twoich wydatków na inwestycje, ponieważ nie będziesz musiał kupować dwóch urządzeń EMS, ale także zredukuje koszty operacyjne. Funkcje Treningu Grupowego i Dual Training otworzą przed Toba nowe możliwości biznesowe oraz zwiększą Twój dochód.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8681.jpg

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/go-out-light-e1505293453730.png
Funkcja Go-Out

Funkcja Go-Out likwidując ograniczenia odległości klienta od urządzenia EMS, otwiera nowe możliwości trenowania. Aby cieszyć się pełnią wolności wyboru miejsca treningu, czy to na sali, czy też na wolnym powietrzu, skorzystaj z zaprogramowanych ustawień urządzenia umiejscowionego w stroju Actiwear, które działa nawet poza zasięgiem sieci bezprzewodowej.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/15IPSScreen-1.png
15-calowy ekran dotykowy IPS

Duży i wytrzymały ekran, łatwy w obsłudze, łatwy do opanowania. Posiada modnie zaprojektowany, przejrzysty, wygodny dla użytkownika, wyświetlacz graficzny.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/small-footprint-1.png
130 x 40 cm

Perfekcyjnie zaprojektowany. Możesz go dowolnie przemieszczać wewnątrz studia, planować wokół niego przestrzeń treningową, a także zabierać go do swoich klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/usb-hdmi-1.png
Port USB i HDMI

Gniazdo USB do instalowania aktualizacji i gniazdo HDMI do podłączenia TV lub projektora, aby zapewnić jak największy komfort Twoim klientom.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/online-1.png
Xbody Online

Uzyskaj połączenie WiFi, aby mieć łatwy dostęp do informacji o treningach poprzez serwis XBody Online!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/12-channels-light-e1505293570772.png
12 kanałów stymulujących

Urządzenia Actiwave i Actiwear korzystają z 12 kanałów do stymulowania mięśni w całym ciele. Opaski na ramiona i łydki, mogą być użyte razem jako przedłużenie typowego stroju, a dodatkowy kanał umożliwia dołożenie jeszcze jednej pary elektrod.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/batteries-1.png
Actiwear: 4 x baterie lit-jon

Baterie używane w Actiwear mają wysoką moc i możesz je używać przez cały dzień, bez potrzeby doładowania.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/software-updates-1.png
Oprogramowanie stale uaktualniane

Nasz zespół badawczo-rozwojowy pracuje nieprzerwanie nad udoskonalaniem i uaktualnianiem naszych urządzeń, ich funkcji, oprogramowania oraz serwisu tak, abyśmy zawsze wyprzedzali naszą konkurencję przynajmniej o krok.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/easy-maintanance-1.png
Łatwy w utrzymaniu

Actiwave został tak zaprojektowany, aby jego utrzymanie było proste i łatwe. Wszystkie części zamienne są stale dostępne u naszych dystrybutorów i w naszych magazynach.

STOJAKI NA URZĄDZENIA

Różnorodne stojaki są kompatybilne z urządzeniami XBody Actiwave, Newave and Newave Med.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-1.png

Stojak standardowy

Stojak standardowy pasuje do każdego otoczenia, nie zajmuje więcej niż 2 m kw powierzchni, a jego wyjątkowa i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że wyróżnia się od innych. Jego lekka waga umożliwia łatwy transport.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stand_1.png

Stojak FlowR

Stojak FlowR zdecydowanie ułatwia prowadzenie treningu grupowego z podłączonymi przewodami na najwyższym poziomie. Zainstalowanie Newaves do stojaka FlowR umożliwi Ci jednoczesne trenowanie 3 klientów, ale zainstalowanie 3 Actiwaves da Ci możliwość trenowania aż 3×6 klientów!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-3.png

Stojak przenośny

Przenośny stojak typu Port jest zawsze w zasięgu ręki – niezależnie od tego czy masz sesję treningową w domu klienta, czy też w czasie podróży lub wakacji. Elegancka walizka wchodząca w skład zestawu umożliwia łatwy transport i profesjonalny trening poza studiem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-4.png

Stojak ścienny

Stojak ścienny to doskonałe połączenie oszczędzającego przestrzeń mocowania i wersji przenośnej. Używaj go umocowanego na ścianie Twojego studia i w razie potrzeby, jednym prostym ruchem uczyń go przenośnym. Jego punkt zasilania jest dyskretnie ukryty dla zachowania eleganckiego wyglądu. Jest idealny zarówno do jachtów, jak i statków wycieczkowych.

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png

Call Now Button