ACTIWAVE, SPRZĘT EMS – KORZYŚCI

W Xbody, cenimy innowacyjność i nieszablonowe rozwiązania – tak, aby dostarczyć zarówno naszym Partnerom, jak ich klientom możliwie najefektywniejsze metody treningowe. Actiwave jest dedykowanym rozwiązaniem dla szybko rozwijających się placówek fitness.

Co świadczy o jego wyjątkowości?

Pionier wśród urządzeń hybrydowych EMS

To proste – byliśmy pierwsi. Z dumą prezentujemy urządzenie EMS, które zmieni branżę fitness. Pozwala ono dopasować program do potrzeb Twojego studia – tak więc, niezależnie od tego jak zaplanujesz swój biznes, Xbody Actiwave to rozwiązanie, które zawsze znajdzie w nim swoje zastosowanie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-shopinshop.png
Jedno urządzenie, podwójny dochód

Urządzenie hybrydowe Actiwave pozwala na przeprowadzenie nawet sześciu sesji treningowych w tym samym czasie. Inwestycja w sprzęt EMS Xbody to oszczędność czasu i przestrzeni, których wymagałyby standardowe urządzenia do elektrostymulacji mięśni.

Elegancja i efektywność w jednym sprzęcie EMS

Minimalistyczny design urządzenia do elektrostymulacji mięśni Actiwave sprawia, że będzie ono stylowym elementem każdego wnętrza. Jest ono również przyjazne użytkownikowi – tak, aby Twoi trenerzy bez problemu mogli obsłużyć zróżnicowane typy sesji treningowych.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/XBody-Point-Setup-B.png

Jak działa sprzęt do treningu EMS Actiwave?

Zespół Badawczy Xbody wynalazł i opracował nowatorskie rozwiązania dla bezprzewodowego treningu grupowego. Jedno urządzenie Actiwave pozwala na przeprowadzenie do sześciu sesji treningowych w tym samym czasie. Czy zaplanujesz je dla szóstki Klientów w strojach Actiwear? Czy wolisz przeprowadzić sesje dla pięciu osób w strojach Actiwear, a jednej podłączonej przewodem do jednostki centralnej? Wybór należy do Ciebie!

Dzięki funkcji Go-Out, strój Actiwear stanowi niezależne urządzenie EMS. Wystarczy dostosować ustawienia w Actiwave, by kombinezon się z nim zsynchronizował, a w efekcie – działał samodzielnie niezależnie od odległości między nim i jednostką centralną. To otwiera nowe możliwości dla Twojego studia treningowego – niezależnie od jego wielkości czy też modelu biznesowego.

Jeśli Twoje studio posiada dostęp do Internetu, to świetnie – dzięki temu możesz połączyć swoje urządzenie EMS Actiwave z serwisem Xbody Online. Korzystaj z nowych rozwiązań zaprojektowanych przez naszych programistów!

Sprzęt EMS Actiwave – niekwestionowany lider

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów rozwiązanie, które zrewolucjonizuje branżę EMS. O jakości Actiwave świadczy fakt, że zostało ono wielokrotnie wyróżnione spośród innych urządzeń tego typu. Na międzynarodowy sukces naszego urządzenia EMS składają się:

  • hybrydowe funkcje treningu bezprzewodowego i z podłączonymi przewodami,
  • opcje przeprowadzenia treningu funkcjonalnego i sportowego,
  • możliwość wykorzystania urządzenia zarówno na sali, jak i poza nią,
  • ergonomiczny, 15-calowy ekran dotykowy,
  • wbudowane, stale aktualizowane programy treningowe.

Inwestycja w Actiwave otwiera przed Tobą nowe perspektywy biznesowe. Dołącz do grona naszych Partnerów – możesz liczyć na zwielokrotnione obroty i zadowolenie Twoich klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/poznan-136x159-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/01/sport-and-russia-136x159-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-actiwave-champion-e1504182017685.png

FUNKCJE ACTIWAVE

Zwiększ swój zysk dzięki naszemu wspaniałemu, uniwersalnemu i wydajnemu urządzeniu.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/wireless-wired.png

Hybryda – trening bezprzewodowy i z podłączonymi przewodami.

Trening z podłączonymi przewodami najlepiej nadaje się do klasycznego treningu EMS, wykorzystującego proste ćwiczenia. Natomiast trening bezprzewodowy daje Ci całkowitą wolność i nieograniczone możliwości wyboru ćwiczeń w treningu funkcjonalnym oraz sportowym – korzystając z funkcji Go-Out możesz nawet uprawiać biegi.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/dual-program-mode.png

Trening podwójny – dwa jednoczesne treningi na jednym urządzeniu

Trening podwójny – dwa jednoczesne treningi na jednym urządzeniu
Zaawansowane technologicznie urządzenie Actiwave umożliwia jednoczesne prowadzenie treningu wzmacniającego i kardio, co podwyższa wskaźniki wykorzystania pojedynczego urządzenia oraz znacznie zwiększa Twój zysk. Jedno urządzenie Actwave zastępuje dwa tradycyjne urządzenia EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/individual-trainings.png

Treningi indywidualne lub zsynchronizowane, od 1 do 6 klientów

Ustaw różne programy treningowe i wybierz odpowiednie ustawienia dla każdego z klientów w grupie. W trakcie treningu grupowego możesz je, w razie konieczności, modyfikować indywidualnie i w ten sposób wprowadzać trening personalny.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/late-checkin.png

Oddzielne sesje i opcja dołączania do grupy w trakcie treningu

Aby umożliwić Ci korzystanie z najnowszych technologii, nasze oprogramowanie jest stale aktualizowane i wzbogacane o nowe funkcje. Dzięki nim możesz teraz w treningu grupowym stosować jedną lub więcej niezależnych sesji treningowych, co daje Ci w sumie nawet do 6 oddzielnych treningów przeprowadzanych jednocześnie. Opcja dołączania do już trenującej grupy, pozwala na dodawanie klientów bez konieczności przerywania treningu pozostałych klientów. W ten sposób, Twoje urządzenie jest optymalnie wykorzystywane.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/virtual-trainer-100x100-1.png

Program Wirtualny Trener

Wbudowany program Wirtualny Trener gwarantuje optymalne treningi i zwalnia trenerów z konieczności stałego ich demonstrowania. Dzięki temu, trenerzy mogą się koncentrować na kontrolowaniu ruchów i postawy poszczególnych klientów w trakcie wykonywanych ćwiczeń w sesji grupowej. Dany program treningowy może być wyświetlany na różnych ekranach np. na dużym ekranie TV czy projektorze.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/6-users.png

Niezawodny i skuteczny bezprzewodowy trening grupowy

EMS jako metoda Grupowego Fitnessu to nowy, rewolucyjny i sprawdzony sposób na zwiększenie poziomu zwrotu z inwestycji. Może być stosowana w różnego rodzaju studiach – od mikro studiów do dużych sal fitness na franczyzie. Na FIBO 2017 zademonstrowaliśmy skuteczność i niezawodność naszej metody, przeprowadzając w ciągu jednego weekendu ponad 500 sesji treningowych!

OTWÓRZ WŁASNE STUDIO TRENINGOWE EMS Z URZĄDZENIEM ACTIWAVE FIRMY XBODY

Szereg rozwiązań dla rozwijającego się studia

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/53-studio.png

SHOP-IN-SHOP

Zaawansowana technologia bezprzewodowa Actiwave czyni ją idealnym rozwiązaniem dla koncepcji Shop-in-shop.

Funkcja treningu grupowego pozwala na zwiększenie przychodów poprzez tworzenie harmonogramów treningów grupowych w siłowni.

Funkcja Go-Out pozwala na korzystanie ze sprzętu EMS przy użyciu ciężarków, funkcjonalnych urządzeń lub urządzeń kardio.

MICROSTUDIO

Urządzenie Actiwave zostało zaprojektowane wszechstronnie –  z myślą o małych studiach, które chcą się rozwijać w sposób wolny od ryzyka i skalowalny.

Funkcje Szkolenia Grupowego i Podwójnego Szkolenia pomagają zwiększyć Twoje przychody, dzięki czemu inwestycja w Actiwave zwróci się w krótkim czasie.

Hybrydowość Actiwave pozwala małym studiom na wypróbowanie szkoleń osobistych, grupowych, funkcjonalnych i cardio bez konieczności angażowania się w tok treningu.

Ponadto, dzięki programowi Wirtualny Trener Twoi pracownicy mogą skupić się na kontrolowaniu przebiegu sesji, zamiast poświęcać się każdorazowej demonstracji ćwiczeń.

ACTIWAVE I JEGO ZALETY BIZNESOWE

Zaprojektowany z myślą o sukcesie Twojego studia
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-doubleturnover.png

Podwój swój obrót finansowy
Funkcje Treningu Grupowego i Podwójnego Treningu, jakie posiada Actiwave, otworzą przed Tobą niespotykane dotąd możliwości biznesowe, które pomnożą Twój zysk.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-growstudio.png

ROZWIŃ SWOJE STUDIO
Actiwave został zaprojektowany z myślą o zmianach zachodzących w Twoim studiu. Dzięki jego hybrydowej budowie, możesz zwiększyć bazę klientów stosując treningi grupowe oraz sprawdzić, które metody treningowe najlepiej sprawdzają się w Twoim studiu.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-top.png

Najwyższa jakość na lata
Jeśli myślisz o urządzeniu EMS, które jest szczytowym osiągnięciem technologii EMS i które będzie Ci niezawodnie służyć przez lata, to Actiwave jest dla Ciebie najlepszym wyborem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-roi.png

SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI
Actiwave nie tylko wpłynie na zmniejszenie Twoich wydatków na inwestycje, ponieważ nie będziesz musiał kupować dwóch urządzeń EMS, ale także zredukuje koszty operacyjne. Funkcje Treningu Grupowego i Dual Training otworzą przed Toba nowe możliwości biznesowe oraz zwiększą Twój dochód.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8681.jpg

Specyfikacja techniczna urządzenia do treningu EMS Xbody Actiwave

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/go-out-light-e1505293453730.png
Funkcja Go-Out

Kombinezon Actiwear wystarczy – teraz możesz przeprowadzić sesję treningową niezależnie od miejsca.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/15IPSScreen-1.png
15-calowy ekran dotykowy IPS

Duży i wytrzymały ekran, łatwy w obsłudze, łatwy do opanowania.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/small-footprint-1.png
130 x 40 cm

Design Actiwave pozwala na dowolne przemieszczanie go wewnątrz studia, elastyczne planowanie przestrzeni treningowej, a także przeprowadzanie domowych sesji treningowych.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/usb-hdmi-1.png
Port USB i HDMI

Port USB pozwoli na instalowanie aktualizacji, zaś gniazdo HDMI na podłączenie TV lub projektora.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/online-1.png
Xbody Online

Wystarczy połączenie urządzenia Actiwave do WiFi, aby mieć stały dostęp do prezentacji treningów poprzez serwis XBody Online.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/12-channels-light-e1505293570772.png
12 kanałów stymulujących

Urządzenia Actiwave i Actiwear korzystają z aż 12 kanałów do stymulowania mięśni w całym ciele.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/batteries-1.png
Actiwear: 4 x baterie lit-jon

Baterie używane w Actiwear pozwalają na korzystanie ze stroju treningowego przez cały dzień, bez potrzeby doładowania.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/software-updates-1.png
Oprogramowanie stale uaktualniane

Nasz zespół badawczo-rozwojowy nieprzerwanie pracuje zarówno nad uaktualnianiem oprogramowania i serwisu, jak i udoskonalaniem wszystkich urządzeń Xbody.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/easy-maintanance-1.png
Łatwy w utrzymaniu

Actiwave został tak zaprojektowany, aby jego utrzymanie było proste i jak najmniej kosztowne. Wszystkie części zamienne są stale dostępne u naszych dystrybutorów.

STOJAKI NA URZĄDZENIA

Różnorodne stojaki są kompatybilne z urządzeniami XBody Actiwave, Newave and Newave Med.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-1.png

Stojak standardowy

Stojak standardowy pasuje do każdego otoczenia, nie zajmuje więcej niż 2 m kw powierzchni, a jego wyjątkowa i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że wyróżnia się od innych. Jego lekka waga umożliwia łatwy transport.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stand_1.png

Stojak FlowR

Stojak FlowR zdecydowanie ułatwia prowadzenie treningu grupowego z podłączonymi przewodami na najwyższym poziomie. Zainstalowanie Newaves do stojaka FlowR umożliwi Ci jednoczesne trenowanie 3 klientów, ale zainstalowanie 3 Actiwaves da Ci możliwość trenowania aż 3×6 klientów!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-3.png

Stojak przenośny

Przenośny stojak typu Port jest zawsze w zasięgu ręki – niezależnie od tego czy masz sesję treningową w domu klienta, czy też w czasie podróży lub wakacji. Elegancka walizka wchodząca w skład zestawu umożliwia łatwy transport i profesjonalny trening poza studiem.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/stands-4.png

Stojak ścienny

Stojak ścienny to doskonałe połączenie oszczędzającego przestrzeń mocowania i wersji przenośnej. Używaj go umocowanego na ścianie Twojego studia i w razie potrzeby, jednym prostym ruchem uczyń go przenośnym. Jego punkt zasilania jest dyskretnie ukryty dla zachowania eleganckiego wyglądu. Jest idealny zarówno do jachtów, jak i statków wycieczkowych.

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png


    Wyślij kopię do siebie