Najbardziej opłacalny sposób na rozbudowę siłowni lub klubu fitness. MODEL SHOP-IN-SHOP

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją ofertę w siłowni lub dodać nowy sprzęt – nie szukaj dalej! Dodanie urządzeń treningowych XBody to najlepszy wybór.

W porównaniu z innymi alternatywami rozbudowy siłowni, można utrzymać niskie koszty inwestycji i wysokie marże zysku, co skutkuje wyjątkowo wysokim zwrotem z inwestycji. Jeśli już prowadzisz klub z salą fitness, rozpoczęcie działalności EMS jest naprawdę proste. Nie musisz się nawet przejmować budową nowych pryszniców i przebieralni. Wystarczy duży telewizor lub rzutnik, aby zacząć oferować EMS jako zajęcia fitness dla maksymalnie 6 klientów na sesje treningową.

Nasza koncepcja “shop-in-shop” może zostać dostosowana do wszystkich rodzajów siłowni i klubu fitness. Niezależnie od wielkości, wystarczy wykorzystać pustą salę treningową, nieużywaną salę do aerobiku lub po prostu pustą przestrzeń w siłowni i rozpocząć działalność EMS już teraz!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/shop-in-shop-xbody-ems-model-1-e1506845680669.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8742.jpg

Zdobądź nowych klientów i zmodernizuj swoje dotychczasowe członkostwo

Integrując studio XBody EMS wewnątrz siłowni, możesz zaoferować swoim klientom szeroki zakres wysokiej jakości szkoleń EMS (treningi 1-na-1, grupowe, funkcjonalne, sportowe lub treningi regeneracyjne), czego wynikiem są unikalne usługi, których członkowie nie mogą uzyskać z żadnego innego miejsca.

Możesz przyciągnąć zupełnie nową klientelę, która nie była zainteresowana pójściem na siłownię, ale która nadal chciałaby być sprawna i zdrowa w krótkim, zabawnym, a jednocześnie efektywnym trybie. Kiedy już staną się stałymi członkami, możesz sprzedać im jedną z Twoich innych usług.

Nowe możliwości biznesowe i treningowe dla Twojej siłowni

Zaproponuj swoim klientom zupełnie nowe metody treningu i otwórz nowe możliwości biznesowe, rozszerzając swoje usługi.

Połącz treningi XBody EMS z dowolnym treningiem funkcjonalnym (np. bieżnia, trener eliptyczny, TRX, skrzynie i stojaki treningowe funkcjonalne, ściany wielofunkcyjne, bieganie itp.)

Możesz również zaoferować trening 1-na-1 VIP, zajęcia grupowe dla maksymalnie 6 osób oraz specjalne sesje dla regeneracji mięśni. Poprzez przekształcanie rzadko używanych przestrzeni w siłowni, możesz zmaksymalizować wykorzystanie swoich możliwości i prowadzić działalność bardziej efektywnie i zyskownie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-shopinshop-1.png

Rozwiń swoją salę fitness za pomocą treningu EMS

Posiadając salę fitness masz już prawie wszystko do dyspozycji, aby zbudować udany biznes EMS. Wszystko czego potrzebujesz to obszar treningowy i odpowiedni sprzęt XBody i możesz zacząć zarabiać pieniądze.

Zaoferuj nowe usługi dla swoich klientów i przyciągnij zupełnie nowe osoby. Wykorzystując nowe możliwości, jakie stwarza EMS dzięki modelowi biznesowemu Shop-in-Shop.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/shop-in-shop-xbody-ems-model-1-e1506845680669.png

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z KONCEPCJI “SHOP-IN-SHOP”

Zaproponuj trening EMS w swojej siłowni i rozwijaj swoją działalność fitness dzięki nowym możliwościom, nowym klientom i zwiększonym przychodom, co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji.
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/market-1-e1506848121557.png

Zdobądź nowe rynki

Dotrzyj do wcześniej niewykorzystanego rynku w Twojej okolicy, oferując trening EMS dla osób, które nie były zainteresowane pójściem na siłownię, ale nadal chcą trenować w szybki, zabawny, ale skuteczny sposób. Z EMS tylko 1×20 minut tygodniowo wystarczy, aby osiągnąć dobrą kondycję i lepszą sylwetkę.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/2-roi-e1506848245718.png

Świetna okazja do sprzedaży krzyżowej

Możesz albo sprzedać swoje już istniejące produkty żywieniowe i usługi treningowe dla nowych klientów, którzy pierwotnie przyszli na treningi z zakresu EMS. Możesz sprzedać swojemu dotychczasowemu klientowi trening z XBody, przez co poprawi swoją kondycję fizyczną i podniesie prestiż swojego członkostwa.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/leading-the-way-2-e1506854240358.png

Oferowanie kompleksowych treningów

Połącz trening EMS z tradycyjnymi metodami treningowymi: treningiem siłowym lub treningiem funkcjonalnym i zaoferuj swoim klientom wyjątkowo skuteczne, zaawansowane doświadczenie treningowe. Gdzie Twoi członkowie mogą uzyskać dodatkową stymulację mięśni i szybsze rezultaty.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/1-people-1-e1506848665963.png

Maksymalizacja pojemności siłowni, przestrzeni treningowej i pracowników

Wykorzystaj wolne przestrzenie i pracowników w klubie, jednocześnie maksymalizując pojemność siłowni. Możesz uzyskać certyfikat EMS dla trenerów, aby nauczyć ich obsługi urządzeń i trenowac więcej osób w niewykorzystanej wcześniej przestrzeni.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/2-success-e1506848778657.png

Niskie potrzeby inwestycyjne

Rozpoczęcie udanego biznesu EMS stanie się łatwe, jeśli masz już siłownię. Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, jeśli masz już gotowe prysznice, przebieralnie i darmowe miejsce do treningu. Wszystko czego potrzebujesz to telewizor, odpowiednie urządzenie XBody EMS i akcesoria, możesz otworzyć studio EMS Shop-in-shop i zacząć zarabiać pieniądze.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/53-opportunity-1-e1506848872725.png

Wyjątkowy zwrot z inwestycji dzięki systemowi Shop-in-shop

Dzięki naszym urządzeniom, ich efektywności i naszemu systemowi edukacji, marże zysku na szkoleniach XBody EMS są naprawdę wysokie. A dzięki wykorzystaniu istniejącej siłowni można osiągnąć wyjątkowo szybki zwrot z inwestycji.

ROZSZERZYĆ SWOJĄ SIŁOWNIĘ O URZĄDZENIA XBODY

Gotowy na wszelkie potrzeby
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/54-studio-500-1.png
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/actiwave-dark-e1506032500758.png

ACTIWAVE

Zaawansowana technologia bezprzewodowa Actiwave sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla koncepcji Shop-in-shop. Funkcja treningów grupowych pozwala na zwiększenie przychodów poprzez prowadzenie treningów grupowych w sali fitness, a funkcja Go-Out umożliwia korzystanie z EMS przy użyciu sprzętu funkcjonalnego lub maszyn kardio.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/newave-dark-e1506032560937.png

NEWAVE

Newave jest idealnym urządzeniem EMS dla początkujących użytkowników, którzy chcą rozpocząć działalność na małą skalę i rozwijać się powoli. Dzięki technologii kablowej Newave możesz prowadzić treningi osobiste 1 na 1 w bardzo zaawansowany sposób. Tworząc bardziej ekskluzywne podejście dla swoich członków, jednocześnie utrzymując wysokie marże zysku.

Przeczytaj więcej o naszych URZĄDZENIACH EMS

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SUKCESU DZIĘKI KONCEPCJI „SHOP-IN-SHOP”

Możesz uzyskać więcej korzyści z koncepcji Shop-in-shop, jeśli….
Zaprojektowany z myślą o sukcesie Twojego studia
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/1-ems-device-e1506849049217.png

ZMOTYWUJESZ NOWYCH KLIENTÓW DO SESJI PRÓBNYCH
Kluczem do pozyskania klientów EMS jest to, aby raz spróbowali i poczuli efekty na sobie. Kiedy już wiedzą o czym polega trening EMS w praktyce i jak dobrze się potem czują, na pewno wrócą po więcej.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/1-ems-e1506849099934.png

ZAOFERUJESZ PAKIETY EMS DLA ISTNIEJĄCYCH CZŁONKÓW
Nie ma nic prostszego niż sprzedaż krzyżowa już istniejącym klientom. Prowadząc fitness będziesz miał dostęp do dużej liczby osób, którzy mogą być zainteresowani rozszerzeniem ich członkostwa o pakiet treningowy EMS. Dodatkowo będziesz mógł zaoferować im zniżki.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/32-trainer-e1506849207315.png

ZORGANIZUJESZ TRENINGI GRUPOWE
Nawet jeśli treningi EMS 1 na 1 są jednym z najbardziej opłacalnych rodzajów treningu fitness, nic nie może się równać z zyskami treningu grupowego. Gdy trenujesz do 6 klientów jednocześnie. Jedno urządzenie, jeden trener, jeden przydział czasu, ale sześciokrotnie większe przychody!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/2-marketing-e1506849145348.png

WYKORZYSTASZ MARKETING, ABY DOTRZEĆ DO NOWYCH KLIENTÓW.
Nawet jeśli popularność treningó EMS szybko rośnie, bardzo mało innych osób może się nią zainteresować w okolicy Twojej siłowni. Wykorzystaj tę przewagę konkurencyjną, aby dotrzeć i przyciągnąć zupełnie inną klientelę z przekazem marketingowym o niezrównanych korzyściach treningu EMS.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/51-mark-keller-1.jpg

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png


    Wyślij kopię do siebie