DOŁĄCZ DO ROSNĄCEJ LICZBY WŁAŚCICIELI STUDIÓW EMS NA CAŁYM ŚWIECIE

Treningi EMS są coraz bardziej popularne w miastach – nie tylko wśród właścicieli firm, ale także wśród użytkowników, którzy są coraz bardziej zainteresowani tą przyszłościową metodą treningu. Dlaczego?

Sesje są krótkie, modne i niezwykle intensywne! Wskaźnik rekomendacji klientów jest niezwykle wysoki w sektorze EMS, co oznacza, że klienci są zadowoleni z wyników, które mogą osiągnąć. Dlatego popyt jest rosnący.

Model biznesowy EMS microstudio jest sprawdzoną i bardzo popularną koncepcją na całym świecie. Potrzeba niskich wymagań inwestycyjnych i ogromnego potencjału szybkiego zwrotu z inwestycji przy niskim czynniku ryzyka.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/Tokyo-1-e1506426292949-1.jpg

ROZWIJAJ SIĘ Z XBODY

Koncepcje biznesowe i urządzenia XBody zostały zaprojektowane tak, aby dać Ci możliwość rozwoju bez zbędnych inwestycji. Możesz zacząć od mniejszych inwestycji finansowych i powoli rozwijac swoją firmę.

Model Microstudio może zostać wdrożony na jak mniejszej powierzchni (około 45 m2) z jednym urządzeniem na początku, oferując treningi personalne 1 na 1. Jeśli wybrałeś Actiwave jako pierwsze narzędzie EMS, opcje treningu większej liczby klientów w tym samym czasie (z wykorzystaniem jednego urządzenia) mogą być dodawane stopniowo, zgodnie z Twoimi potrzebami i możliwościami.

Dzięki wszechstronnej technologii XBody, możesz dodać do swojego portfolio usługi dla sportowców i metody treningu funkcjonalnego.

POMAGAMY CI ODNIEŚĆ SUKCES

Nasze relacje biznesowe nie zakończą się na dostawie. Jesteśmy po to, aby pomóc opierając sie na wieloletnim doświadczeniem z całego świata. Nasze wszechstronne know-how, porady dotyczące branży, obliczenia zwrotu z inwestycji, badania i przykłady planów marketingowych oraz bazą wiedzy Instytutu EMS Trainer. Staramy się dostarczyć Ci wszelkich informacji, które mogą być potrzebne do sprawnego prowadzenia działalności biznesowej i maksymalizacji wykorzystania urządzeń i zasobów ludzkich. Co więcej, chętnie umieścimy Twoje studio na naszej stronie internetowej, aby zwiększyć ruch w Twojej firmie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8479.jpg

MODEL MICROSTUDIO

Nie ma lepszych możliwości biznesowych na rynkach fitness niż model Microstudio XBody. Jego szybki zwrot inwestycyjny i niski czynnik ryzyka czynią go najbardziej popularnym modelem biznesowym w branży EMS.

XBody Actiwave umożliwia osiągnięcie zupełnie nowego poziomu rentowności dzięki modelowi Microstudio. Funkcja Dual Training pozwala na trenowanie podwójnej liczby klientów przy użyciu tylko jednego urządzenia, redukując koszty inwestycyjne przekłada sie na podwojenie obrotów.

Idealny model dla każdego! Od najmniejszych studiów na początek po największe franczyzy EMS! Model Microstudio to najprostsza i najbezpieczniejsza droga do sukcesu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8704.png

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MODELU MICROSTUDIO

Model Microstudio oferuje niedstępne wcześniej możliwości biznesowe na rynkach fitness.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/low-maintenance-cost_1-e1506852906495.png

Niskie nakłady inwestycyjne, szybki zwrot z inwestycji.

Dzięki modelowi Microstudio można wejść na rynek fitness przy znacznie niższych kosztach inwestycyjnych niż w przypadku tradycyjnych siłowni. A dzięki nisniskim kosztom operacyjnym i wysokim marżom, można osiągnąć najszybszy zwrot z inwestycji, jaki może zapewnić rynek fitness.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/small-e1505862201707.png

Mała powierzchnia, mały personel, niewielkie koszty.

Kluczową zaletą koncepcji Microstudio jest to, że sprawdza się ona nawet w najmniejszej skali. Począwszy od 45 m2 i 2 pracowników, można otworzyć własne studio EMS i rozpocząć działalność gospodarczą. Te niskie wymagania dotyczące rozpoczęcia działalności skutkują niskimi opłatami za wynajem i niskimi kosztami operacyjnymi, co pozwala na szybkie osiągnięcie rentowności.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/success-e1505862342951.png

Najprostsza droga do sukcesu.

Model Microstudio jest najpopularniejszą koncepcją biznesową w EMS. Ponad 80% wszystkich studiów właśnie mikrostudia to setki historii sukcesu, a dziesiątki franczyzn EMS, które rozpoczęły się w ten sposób. XBody pielęgnuje partnerstwo ze wszystkimi swoimi studiami i pomaga im odnieść sukces. Oferując cenne porady biznesowe, najlepsze praktyki i wsparcie marketingowe – wszystko to zgromadzone przez lata doświadczeń z udanych studiów na całym świecie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/profit-margin-e1505862469623.png

Wysokie marże – duży dochód

Treningi EMS są sprzedawane na poziomie 100-150 PLN/ sesję, a dzięki utrzymaniu niskich kosztów operacyjnych wedłóg modelu Microstudio i urządzeniom XBody (które mają jeden z najniższych kosztów utrzymania w branży EMS) – możesz osiągnąć wysokie marże, oferując jednocześnie satysfakcjonujące i skuteczne treningi dla swoich klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/growth-1-e1506032237594.png

Rozwijaj się w bezpieczny sposób.

Zacznij od małych rozmiarów i rozwijaj się stopniowo, w pożądanym dla siebie tempie. Model Microstudio jest łatwy do wprowadzenia i w obsłudze. Gdy już zaczniesz zarabiać – naturalnie zaczniesz się rozwijać. Nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby nadążyć za rosnącymi potrzebami. Możesz zmodernizować XBody Actiwave tak, aby trenować 6 klientów w tym samym czasie, uzyskując wielokrotnie wyższe przychody.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/franchise-1-e1506032376252.png

Zbuduj swoją własną franczyzę.

Dołącz do kilkudziesięciu udanych franczyzy EMS opartych na sprawdzonym na całym świecie modelu Microstudio. Niskie koszty inwestycyjne, niskie koszty operacyjne, niewielkie zapotrzebowanie na powierzchnię w studiu i duże możliwości zysku czynią z niego idealną okazję do franczyzy.

OTWÓRZ SWOJE PIERWSZE STUDIO EMS Z XBODY

Rozwijaj się w swoim własnym tempie
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/IMG_8690.jpg
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/actiwave-dark-e1506032500758.png

ACTIWAVE

Idealnym wyborem do otwarcia mikro studia jest Actiwave. Urządzenie, które zostało zaprojektowane tak, aby było elastyczne i pasowało do każdej metody treningu i potrzeb biznesowych. Dzięki wbudowanej funkcji treningu Dual, można ćwiczyć podwójnie klientów tylko na jednym urządzeniu, oszczędzając potrzebę zakupu dodatkowych urządzeń EMS na starcie.Kiedy studio zaczyna się rozwijać, można liczyć na bezprzewodowe możliwości Actiwave, które Ci możliwość prowadzenia treningów dla małych grup do 6 osób jednocześnie, mnożąc Twoje przychody z kazdej godziny treningowej. Żadne inne urządzenie EMS nie daje takich możliwości rozwoju i swobody biznesowej jak XBody Actiwave.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/newave-dark-e1506032560937.png

NEWAVE

Newave jest idealnym urządzeniem EMS dla początkujących użytkowników, którzy chcą rozpocząć działalność na małą skalę i rozwijać się powoli. Dzięki technologii kablowej Newave możesz prowadzić treningi osobiste 1 na 1, tworząc bardziej ekskluzywne podejście dla swoich klientów, jednocześnie utrzymując wysokie marże zysku.

Przeczytaj więcej o naszych URZĄDZENIACH EMS

WSKAZÓWKI JAK ODNIEŚĆ SUKCES Z MODELEM MICROSTUDIO

Wykorzystaj potencjał Microstudio…
https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/location-e1505862864401.png

ZNAJDŹ WŁAŚCIWĄ LOKALIZACJĘ
Podobnie jak w przypadku każdej siłowni czy obiektu treningowego, lokalizacja Twojego studia jest ważnym wyborem. EMS zazwyczaj przyciąga klientów, którzy ciężko pracują i cenią swój czas oraz są zawsze zajęci w ciągu swoich dnia. Więc ważne jest, aby studio było łatwo dostępne i dysponowało dużą ilością miejsc parkingowych, najlepiej w prestiżowym miejscu, do którego przyzwyczajeni są Twoi klienci.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/costs-e1505862941890.png

UTRZYMANIE KOSZTÓW OPERACYJNYCH NA NISKIM POZIOMIE
Koszty inwestycji związane z uruchomieniem studia mikrostudio są z przeważnie niskie i gdy już zaczniesz zdobywać klientów, zaczniesz zarabiać pieniądze. Jedną z ważnych rzeczy jest to, że jeśli chcesz rozwijać się w szybkim tempie, to musisz utrzymać koszty operacyjne na niskim poziomie. Pozwoli to na utrzyamnie wysokiej marży niezbędnej do dalszych inwestycji.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/market-e1505863049421.png

WIEDZIEĆ, JAK DOTRZEĆ DO SWOJEGO RYNKU
Nie ma znaczenia, jak skuteczny i oszczędzający czas jest trening EMS, jeśli nikt o nim nie wie. Dlatego ważne jest, aby skutecznie sprzedawać na rynku lokalnym i docelowym, używając właściwego przekazu i odpowiednich narzędzi. XBody zapewnia właścicielom studia materiały marketingowe, najlepsze praktyki i porady biznesowe na temat tego, w jaki sposób mogą sprawić, że ich studio odniesie sukces i skutecznie dotrze do ich potencjalnych klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/franchise-e1505862727747.png

MIEJ DUŻE MARZENIA I AMBICJE, ABY SIĘ ROZWIJAĆ.
Ludzie mają różne sny. Wielu ludzi chce prowadzić studio EMS i prowadzić je jako biznes lifestylowy, ponieważ od zawsze ich marzeniem było posiadanie własnego studia. Niektórzy ludzie mają jednak inne marzenia i chcą stworzyć własną sieć studyjną lub franczyzę EMS. Zaletą modelu Microstudio jest to, że może spełnić oba te marzenia. Jeśli chcesz posiadać studio, możesz to zrobić przy niskim ryzyku, a jeśli chcesz naprawdę zmaksymalizować potencjał drzemiący w modelu XBody Microstudio, możesz rozpocząć budowę własnej sieci studyjnej.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/XBody-Suit-Beat-Male-01-Alpha-02-LR.png

KONTAKT

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/05/5-actiwave.png


    Wyślij kopię do siebie