WŁASNE STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO METODĄ EMS JUŻ OD 690 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE!

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz poszerzyć zakres usług?
Wejść na rynek z rentownym i sprawdzonym rozwiązaniem?

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych urządzeń treningowych EMS, zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb klientów.

Otwarcie własnego studia treningu personalnego z technologią EMS stanowi nie tylko najłatwiejszy, ale przede wszystkim, NAJPEWNIEJSZY sposób na osiągnięcie sukcesu w branży fitness. Dzięki wsparciu firmy XBody® International kft. nie będziesz potrzebować dużych przestrzeni, dużej ilości sprzętu czy znacznej inwestycji w wykończenie lokalu, aby prowadzić studio odnoszące sukcesy!

Xbody EMS – o wiele więcej niż trzy litery

„EMS” – Electrical Muscle Stimulation, czyli elektrostymulacji mięśni, która…, która od dekad ma szerokie zastosowanie w fizjoterapii, i to ze wspaniałymi rezultatami. Gwałtownie rozpowszechniające się wykorzystanie jej jako metody treningu całego ciała, zapewnia doskonałe połączenie bardzo skutecznych treningów siłowego oraz cardio. EMS z Xbody!

 • Wystarczy 2×20 minut w tygodniu
 • Bezpieczny i skuteczny
 • Z perspektywy biznesowej, wysoki poziom zwrotu z inwestycji oraz dynamiczny przepływ środków pieniężnych w Twoim studio.
 • Jeden z najszybciej rozwijających się rynków w branży fitness

Dlaczego trening EMS jest świetny dla Twojego biznesu?

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MODELU MICROSTUDIO

Model Microstudio oferuje niedstępne wcześniej możliwości biznesowe na rynkach fitness.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/low-maintenance-cost_1-e1506852906495-removebg-preview.png

Niskie nakłady inwestycyjne, szybki zwrot z inwestycji.

Dzięki modelowi Microstudio można wejść na rynek fitness przy znacznie niższych kosztach inwestycyjnych niż w przypadku tradycyjnych siłowni. A dzięki nisniskim kosztom operacyjnym i wysokim marżom, można osiągnąć najszybszy zwrot z inwestycji, jaki może zapewnić rynek fitness.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/small-e1505862201707-removebg-preview.png

Mała powierzchnia, mały personel, niewielkie koszty.

Kluczową zaletą koncepcji Microstudio jest to, że sprawdza się ona nawet w najmniejszej skali. Począwszy od 45 m2 i 2 pracowników, można otworzyć własne studio EMS i rozpocząć działalność gospodarczą. Te niskie wymagania dotyczące rozpoczęcia działalności skutkują niskimi opłatami za wynajem i niskimi kosztami operacyjnymi, co pozwala na szybkie osiągnięcie rentowności.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/success-e1505862342951-removebg-preview.png

Najprostsza droga do sukcesu.

Model Microstudio jest najpopularniejszą koncepcją biznesową w EMS. Ponad 80% wszystkich studiów właśnie mikrostudia to setki historii sukcesu, a dziesiątki franczyzn EMS, które rozpoczęły się w ten sposób. XBody pielęgnuje partnerstwo ze wszystkimi swoimi studiami i pomaga im odnieść sukces. Oferując cenne porady biznesowe, najlepsze praktyki i wsparcie marketingowe – wszystko to zgromadzone przez lata doświadczeń z udanych studiów na całym świecie.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/profit-margin-e1505862469623-removebg-preview.png

Wysokie marże – duży dochód

Treningi EMS są sprzedawane na poziomie 100-150 PLN/ sesję, a dzięki utrzymaniu niskich kosztów operacyjnych wedłóg modelu Microstudio i urządzeniom XBody (które mają jeden z najniższych kosztów utrzymania w branży EMS) – możesz osiągnąć wysokie marże, oferując jednocześnie satysfakcjonujące i skuteczne treningi dla swoich klientów.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/growth-1-e1506032237594-removebg-preview.png

Rozwijaj się w bezpieczny sposób.

Zacznij od małych rozmiarów i rozwijaj się stopniowo, w pożądanym dla siebie tempie. Model Microstudio jest łatwy do wprowadzenia i w obsłudze. Gdy już zaczniesz zarabiać – naturalnie zaczniesz się rozwijać. Nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby nadążyć za rosnącymi potrzebami. Możesz zmodernizować XBody Actiwave tak, aby trenować 6 klientów w tym samym czasie, uzyskując wielokrotnie wyższe przychody.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/franchise-1-e1506032376252-removebg-preview.png

Zbuduj swoją własną franczyzę.

Dołącz do kilkudziesięciu udanych franczyzy EMS opartych na sprawdzonym na całym świecie modelu Microstudio. Niskie koszty inwestycyjne, niskie koszty operacyjne, niewielkie zapotrzebowanie na powierzchnię w studiu i duże możliwości zysku czynią z niego idealną okazję do franczyzy.

STUDIO EMS OD XBODY JEST WŁAŚCIWYM WYBOREM DLA CIEBIE

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/award-winning-products-e1506877408960.png
PRODUKTY ZDOBYWAJĄCE NAGRODY

XBody zdobył kilka nagród w kategoriach innowacyjności, fitness i designu oraz osiągnięć w rozwoju biznesu. Wszystkie nasze urządzenia są regularnie aktualizowane i produkowane w UE z materiałów wysokiej jakości, zgodnych z normami ISO.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/multiply-your-revenue-e1506877491595.png
POMNOŻENIE OBROTU

Urządzenia XBody zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w osiągnięciu sukcesu Twojej firmy. Opracowaliśmy kilka funkcji, które pomagają utrzymać niskie koszty inwestycyjne i operacyjne przy jednoczesnej maksymalizacji przychodów. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować jedne z najbardziej dochodowych urządzeń EMS w branży.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/low-maintenance-cost-1-e1506877577288.png
NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Urządzenia XBody są starannie zaprojektowane, aby pracować wydajnie i niezawodnie. Zaprojektowaliśmy nasze produkty w taki sposób, aby części, które wymagają regularnej wymiany, były dla Państwa opłacalne. Ta inteligentna konstrukcja pozwala zaoszczędzić setki złotych miesięcznie dla Ciebie i Twojej firmy.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/worldwide-services-and-support-e1506877666587.png
WSPARCIE TECHNICZNE I USŁUGI NA CAŁYM ŚWIECIE

Ciesz się bezpieczeństwem i dostępnością ogólnoświatowej sieci wsparcia technicznego i usług XBody, która odpowiada na każde Twoje żądanie. Jesteśmy dumni z naszych szybkich reakcji i rozwiązań, zarówno ze strony naszych lokalnych partnerów, jak i naszej własnej centrali.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/marketing-and-business-support-e1506877748608.png
MARKETING I WSPARCIE BIZNESOWE

Twój sukces jest dla nas ważny. Nie tylko sprzedajemy urządzenia treningowe, ale również dostarczamy naszym partnerom know-how, najlepsze praktyki, materiały marketingowe i doradztwo biznesowe. Dzięki czemu możemy wspólnie odnieść sukces.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2020/02/fast-roi-e1506877838712.png
DOCHODOWY BIZNES, SZYBKI ZWROT INWESTYCJI

Dzięki wysokiej jakości i dobrze znanym urządzeniom XBody możesz szybko się rozwijać, przy niskich nakładach inwestycyjnych i szybkich zwrotach. Jednocześnie budując trwały, zaufany biznes, który pomaga ludziom osiągnąć ich cele fitness.

XBODY GO TRENUJ W DOWOLNYM MIEJSCU.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2021/06/image_5.png

W jaki sposób możesz czerpać korzyści z Xbody GO jako trener personalny?

 • Elastyczny model biznesowy
 • Niskie zapotrzebowanie inwestycyjne
 • Cała siłownia w jednej torbie
 • Rozszerzenie bazy klientów
 • Pełna mobilność

Zabierz swoje studio ze sobą wszędzie tam, gdzie możesz zaoferować treningi w domach klientów, zaspokajać szczególne potrzeby klientów VIP albo odwiedzać firmy, aby zaproponować usługę o skuteczności sprawdzonej na całym świecie zachowując wszystkie parametry urządzenia stacjonarnego.

Spakuj wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia treningu i zabierz swoje studio EMS do domu Twojego klienta. Zaproponuj mu ekskluzywną sesję treningową w domu lub na zewnątrz. Twój klient zaoszczędzi czas potrzebny na dojazd na trening, a Ty nie będziesz musiał zapłacić za wynajem studia i całą infrastrukturę potrzebną do prowadzenia studia.

XBODY PRO
Połącz moc urządzenia stacjonarnego z łatwością użytkowania urządzenia przenośnego!

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/xbody-pro2.webp

W jaki sposób możesz czerpać korzyści z Xbody PRO jako trener personalny?

 • Elastyczny model biznesowy
 • Dwa urządzenia w jednym
 • XBODY PRO jest unikalną hybrydą systemu stacjonarnego oraz przenośnego. Łączy w sobie zalety obu rozwiązań przy zachowaniu najwyższej jakości XBODY.
 • Rozszerzenie bazy klientów
 • Mobilność

Korzystaj z jednego urządzenia zarówno do prowadzenia treningów VIP u klienta jak i przyjmowania dużych grup w studio. XBODY PRO dostosuję się do aktualnych wymagań Twojego biznesu. Bez względu na okoliczności czy sytuację rynkową.

POZNAJ HISTORIĘ LUDZI, KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/studio.jpg

Studio EMS Intense zostało założone przez Gabriela i Agę początkiem 2022 roku w Rzeszowie. Od początku korzysta z urządzeń EMS marki XBody® dzięki czemu oferuje swoim klientom najwyższą jakość usług w zakresie treningów opartych na elektrostymulacji.

Już od pierwszych dni swojego istnienia studio Gabriela cieszyło się niemałym zainteresowaniem i dlatego w 15 miesięcy swojego istnienia odbyło się w nim prawie 5 tysięcy treningów. Obecnie posiadają ponad 150 klientów na umowach długoterminowych… i cały czas dochodzą kolejne. Wartość sprzedanych usług przekracza na dziś ponad 1 mln złotych, z czego sam zysk to prawie 600 tyś. złotych. POZNAJ HISTORIĘ LUDZI, KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI.

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/wykres.png

CO CZYNI URZĄDZENIA EMS FIRMY XBODY TAK WYJĄTKOWYMI?

Naszym celem jest rozwijanie rynku, kreowanie trendów oraz wyprzedzanie innych, przy jednoczesnym oferowaniu rozwiązań istniejących problemów i zaspokajaniu potrzeb rynku. Oczywiście, równie ważne jest dla nas wspieranie naszych partnerów i pomaganie im w rozwijaniu własnych studiów.

Firma XBody stale się rozwija od momentu swojego założenia w 2010 roku dzięki czemu jest dzisiaj jednym z największych graczy na globalnym rynku, zapewniając wysoką jakość pod każdym względem.

Od momentu powstania XBody zdobyła szereg nagród na całym świecie:

 • FIBO Innovation Award: Best Interior and Design
 • Pegazus Prize of Enterprise Investors, Bisnode and Dentons: Best Growing Company
 • Sport and Russia Prize: Best Innovative Project and Product
 • Złoty medal na Fitness Expo w Poznaniu
 • Zwycięzca Transdanubian Innovation Award
 • Brązowy medalista w TOP 100 firm produkujących w sektorze SME
 • Kilka innych regionalnych nagród
 • Bisnode AAA Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Q: Czy konsoli i tabletu mogę używać wymiennie i nadajniki będą pasować?

A: Jak najbardziej. Wszystkie zestawy są ze sobą kompatybilne.

Q: Czy połączenie bezprzewodowe zawodzi?

A: Nie, ponieważ to najstabilniejsza na rynku metoda NFC.

Q: Czy serwis jest w Polsce i oferuje urządzenia zastępcze?

A: Tak i tak.

Q: Czy w cenie zestawu jest szkolenie?

A: Tak, certyfikowane. Dla wszystkich pracowników studio.

Q: Czy mogę wziąć sprzęt na raty?

A: Oczywiście. Leasing lub najem długoterminowy.

Q: Czy trening bez użycia wody jest równie przyjemny/ bezpieczny/ skuteczny?

A: Jasne. Zapraszamy spróbować na własnej skórze.

Q: Czy EMS może być stosowany przy leczeniu kontuzji?

A: Oczywiście, elektrostymulacja to jedna z metod rehabilitacji.

Q: Czy kamizelki mają jeden uniwersalny rozmiar?

A: Nie, mamy kilka różnych rozmiarów. Do tego każdy z nich ma jeszcze sporą regulację.

Q: Ile rodzajów treningów mogę wykonywać za pomocą urządzenia?

A: Ile tylko chcesz. Wszystko zależy od potrzeb klienta oraz Twojej inwencji twórczej. Można wykonywać m.in.  zmacnianie, cardio, hiit, relaksację.

Q: Czy mogę prowadzić studio nie posiadając medycznego kub sportowego wykształcenia?

A: Jak najbardziej. Zapewniamy szkolenie.

Q: Czy istnieje jakieś wsparcie, kiedy jestem „nowy w branży”?

A: Oferujemy pełne wsparcie, a nawet model franczyzowy.

Q: Ile razy w tygodniu klienci powinni chodzić na treningi?

A: Dla najlepszych efektów 2×20 min.

Q: Czy sprzęt posiada certyfikat medyczny?

A: Tak.

Q: Czy trening EMS można stosować łącznie z innymi aktywnościami?

A: Jak najbardziej – to świetne uzupełnienie.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!
Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA.

Aleksandra Maciejczyk
Xbody Polska

https://xbodypoland.com/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4602.jpg


  Wyślij kopię do siebie